Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szökitettem a hajam már vagy...

Szökitettem a hajam már vagy 6 honapja, letört a derekig ero fekete hajam es most vall feletti hajam van . Semmi sem segit . Nagyon zsuvis állaga van. Valaki segitene?

Figyelt kérdés
Szóval festett fekete derékig érö hajam volt....és most vállon felöli szöke ...nagyon megbántam nagyon zsuvis állaga volt ....a fodrász nagyon tönkretette a hajam ...kétszer leszivatta és mondtam hogy otthon is szivattam mar le nagyon hull a hajam keratioztattam de nem sokat segittett csak nem hull valami hajnovesztot tudtok ajanlani ami beváll és valami tanácsot hogy ne legyen ennyire nyulós zsuvis hajam?? es most mar nagyon sargas is amugy 6 honapig pihentettem egyszer tettem ra hajszinezot ami nem rontott hal istennek de nem merem ujra mert nagyon felek hogy semmi hajam nem lesz ....

2019. szept. 24. 17:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, maradhatsz szőke, de akkor az életbe nem nő meg és ugyanilyen undorító marad hiába használsz drága pakolásokat. Csak akkor lesz jobb ha békén hagyod és visszafested. Úgy az állaga is rögtön jobb lenne, és szép fényes lenne mert a sötét festék feltöltené a hajszálaid. De te tudod. :)
2019. szept. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod mit csinálsz , de én mikor látok egy ilyen szétégetett szőkített hajat , (mert kép nélkül is képzeljük milyen , én nem egyet láttam már ) a szó szoros értelmében hányingert kapok . Van egy nő a buszomon neki olyan szinten undorító égetett szőke haja van ... Se fénye , se semmi . Fakó , élettelen , száraz , és undorító. Teszem hozzá , hogy nagyon szépnek gondolja magát de 2 hét után már tiszta sárga a feje , ha nem hamvasítózott. És szálkás az egész hajhosszának a fele mint a bodri szőre . És hátul ott vohognak rajta , hogy hogy tud valaki ilyen fejjel járkálni nap mint nap. Még ha felkötné a haját az is jobb lenne.....

Szóval igen , te tudod mit csinálsz, de ha visszaváltanál az eredetire , vagy sötétbarnára akkor máshogy néznél ki , haj lenne a fejeden , nem nyúlós zsuvis valami.

A drága pakolás sem a hajnövesztő sem fog segíteni , csak az olló és a hajszínváltás . Szerintem nem hiába tanácsolja ezt mindenki .....

2019. szept. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
utolsóó...nekem nem olyan vészes mert eredetileg is sima a hajam és ha lefésulom nekem szép a hajam nem száraz szanaszétt égett mert ápolom pakolásokkal mindennel...én mikor csak mosom olyankor zsuvis de nagyon es ha huzom erosen kijonne ezert banok gyengen vele es szarazan mar nem is hull meg ha fesulom is mert keratinoztattam nekem az a baj hogy lehetne a zsuvi allagot eltuntetni mikor vizes és hogy szöket szeretnek meg hogy ne potya pnéz legyen amit kidobtam milyen festeket ajanlotok vagy meg ne fessem meg hogy mitol nolne .....szoval nekem szep a hajam szarazon nem kell felre erteni csak mar eleg regota vallig er a hajam alig nolt 1-2 centit es nekem amugyis gyorsan nol szovall....ertedd
2019. szept. 27. 17:17
 14/16 anonim ***** válasza:
Le lett írva legalább 5x , azért nyúlik vizesen mert a szőkítés teljesen szétbarmolta a haj szerkezetét, és az égvilágon semmi nem hozza azt rendbe, se keratin, se 20ezres pakolás! Annak a hajnak annyi, és addig ilyen lesz amíg le nem vágod az egész roncsolt részt. A nyúlós hajra NINCS megoldás az ollón kívül. Tapasztalatból mondom nem csak a levegőbe beszélek.
2019. szept. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kend csak rá a következő adag szőke festéket nyugodtam. Akkor majd legalább levágni sem kell, mert tőből le fog esni az egész.

Mit nem értesz azon, hogy a hajad szétégett, és nincs olyan kence, ami meggyógyítja, mert a haj eleve halott és nem tud gyógyulni?

2019. szept. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lehetsz még szőke, ha ezt most levágatod, hagyod lenőni az eredeti színed, és azt szőkítteted fodrásszal. Akkor talán nem károsodik a hajad.
2019. szept. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!