Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti milyen hidratáló (természet...

Ti milyen hidratáló (természetes) arckrémet használtok?

Figyelt kérdés

Én eddig nem használtam semmit, de észrevettem, hogy eléggé száraz az arcbőröm, kisebb ráncok vannak a homlokomon és az orrom körül is, tehát látszik hogy dehidratalt. Most a tél közeledtével szeretném hidratálni, de nem tudom melyik lenne a legjobb választás.

Egy kozmetikus ismerősöm azt javasolta, hogy Gerovital,Elmiplant vagy Farmec termékéket próbáljak ki. Nézelődtem köztük, de hát a fél oldalnyi összetevők listájára rossz volt ránézni. Nem biztos, hogy mind káros anyag, de nem vagyok benne biztos hogy minden nap ennyi kémiai anyagot szeretnék magamra kenni.

Szerintetek melyik a legjobb, ami többnyire természetes összetevőjű krém?

Nagyon megköszönném a tippeket!


2019. szept. 27. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:

A gyilkos galóca is természetes, de azért mégse jó ötlet megenni, de nyilván van abban valami, amit mondasz.

Ha mindenképp natúr, természetes krémet szeretnél akkor próbáld ki a sheavajat, de ezt inkább csak este, mert elég tömény, és azért látszik a bőrön.

Ha valami könnyebbet szeretnél itt néz körbe: the body shop, lush, the ordinary, alverde.

[link]

Itt natúrkozmetikum márkákat találsz.

Mindenképp figyelj az összetevőkre, hogy alkohol ne legyen benne, mert az szárítja az arcot.

2019. szept. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!