Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma voltam arctisztitason,...

Ma voltam arctisztitason, délelott, és még mostis piros pöttyök vannak az arcomon. Ez normalis? Mikor tünnek el?

Figyelt kérdés
De az arcom különben totál sima
2010. júl. 15. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális legalább két napig.
2010. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen jártam gőzölős arctisztításra pattanásos bőrre havonta. Ez teljesen normális. Ne félj, elmúlik, csak most meg van gyötörve és ezért olyan piros. Ha másnap is lesznek sárga pattanásaid, ne aggódj, az azért van, mert akkor jön ki a gőz hatása, legalábbis nekem ezt mondták:D

kb. Két-három nap múlva teljesen lenyugszik a bőröd ez persze nem azt jelenti, hogy utána nem lesz újra ugyanolyan pattanásos sajnos:( Legalábbis nekem így volt

2010. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi, megnyugodtam :)
2010. júl. 15. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én vendégeimen olyan fél nap és nem látszik a tisztítás,itt kivétel a tűvel való tisztítás,de itt is csak kis pont marad.De nagyban függ a bőröd érzékenységétől is.
2010. júl. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!