Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorsan zsírosodik a hajam....

A.nevem.janka kérdése:

Gyorsan zsírosodik a hajam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval, sok ilyen cikket láttam már, de mindegyik mindig a másik ellenkezőjét írja.

Nekem a bőröm és a hajam is gyorsan zsírosodik. Heti 2-szer sportolok. 2 naponta mosok hajat csalán samponna meg kipróbáltam már a Bánfi sampont is. Van akinazt mondja, hogy az is káros ha gyakran, mosom van aki azt mondja nem. Akkor most mégis mit csináljak?? Ráadásul tesiórám is minden nap van és ott is rendesen le izzadok, meg össze kell fogni a hajam, az se igazán jó. Ilyenkor mondják,hogy fogjam fel magasra a hajam mert akkor nem látszik, csakhogy nekem vállig ér a hajam és nem tudom úgy felfogni.

Vagyis összegezve:kamasz vagyok, sportolok, gyorsan bezsírosodik a hajam és már végképp nem tudom mit csináljak.Azt se akarom hogy kihulljon. Segítsen valaki :((



2019. szept. 28. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokat nem tehetsz sajnos. Nekem is ez volt a problémám anno, a Fructis sampon használt, amit zsíros hajra lehetett kapni. A Pantene samponok se rosszak. Gyakrabb mosással hellyel-közzel normális lesz a hajad.
2019. szept. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kb 12 éves korom óta mosom a hajam 2naponta. Nem birja tovább a hajam nekem sem. Ha pedig leizzadsz, muszáj megmosnod, nem tehetsz mást ellene...
2019. szept. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg kipróbálhatsz száraz samponokat, a jobb minőségűekkel lehet nyerni 1-1 napot.
2019. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
Nullásgép.
2019. szept. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehogy gyakrabban moss hajat, attól csak rosszabb lesz. Vidd le heti 2 alkalomra, mindegy milyen zsíros. Mosd teafaolajas samponnal (swiss o'par-os nagyon jó). Ha már kezd javulni próbáld egyre ritkábban, próbáld lecsökkenteni heti egyre. Nekem is extrém zsíros hajam volt, bőrgyógyász javasolta ezt a módszert. Kb 1,5-2 hónapja mosom így a hajam és már kb csak olyan 6 nap után lesz zsíros. Ha heti kettőször sportolsz, mindig edzés után mosd a hajad, úgy jobb. Ja meg vegyél hintőport, ne szárazsampont és ha már nagyon zsíros szórd rá a hajadra, ezzel még tudsz 2 napot nyújtani. Ha szőke vagy, hagy úgy a hintőport ahogy van, ha barna akkor keverd fel kakaóporral és még jó illata is lesz. Ja és ne ess kétségbe ha nem lesz rögtön jobb a teafás sampontol, nekem is kb 2 hónap kellett. Remélem tudtam segíteni! :)
2019. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!