Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ilyen ember nevezheti...

Az ilyen ember nevezheti magát férfinek egyáltalán? Nem tudja elfogadni, hogy kopaszodik, így már 2 hajbeültetést csináltatott és még tetoválták is a fejbőrét hogy sűrűbbnek látszódjon. Én érdekes módon letudtam borotválni és nem műhajam van.36F

Figyelt kérdés

Úgyis ki fog hullani, hisz ha koipasziodsz akkor hullik az és az is kihullik. nem értem hogy miért kell ezt csinálni, miért nem lehet elfogadni és mint az én esetemben leborotválni? sokkal egészségesebb. Most úgy néz ki 32 évesen mint egy 18 éves gyerek... ebben mi a jó? miért nem tudjátok elfogadni ha kopaszodtok? erre milliókat költeni baromság. akkor már adnák a szegényeknek vagy pl az olyan családoknak ahol a döngölt földön alaszanak a gyerekek.


36F / kopasz és szakállas/


2019. okt. 1. 21:23
 1/10 anonim válasza:
100%
Szerintem mindenki arra költi a saját pénzét amire szeretné, ahogy az is magánügy, hogy hogy akar kinézni.
2019. okt. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek áll jól a kopaszodás.
2019. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadom, hogy kopaszodok és azt is, hogy valakit ez zavar.
2019. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Ő ezt nem tudja elfogadni és kész.

Az én barátom 45 éves, és elmondta hogy még mindig minden nap bántja, hogy megkopaszodott, mert régen derékig érő haja volt. Borotválni meg tök macera.

Nem mindenki viseli jól, és miért ne élhetne az ilyen lehetőségekkel?

2019. okt. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Létezik rá megoldás? Igen.

Van rá lehetősége? Igen

Akkor mi a fenéért ne élne vele?


Ha sehogy se lesz jó neki, akkor feladja, vagy ha kifogyott a pénzből amit erre költhet. Zavarja, tesz ellene. Ettől nem lesz férfiatlan. A kérdésedről meg egy vicc ugrott be

"Mit csinál az angol, ha elkezd kopaszodni? Elemegy hajbeültetésre, mindenféle kezelésre. És mit csinál a skót? Eladja a fésüjét"

2019. okt. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ő dolga. Én meg egyáltalán nem kopaszodom, mégis kétnaponta simára borotválom a fejemet, mert úgy érzem jól magam. Nem vagyunk egyformák.
2019. okt. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ha van megoldás a problémájára és megteheti, akkor miért ne élne vele? A férfiasság nem jár együtt az igénytelenséggel, vagy azzal, hogy mindenbe bele kell törődni. Örülj neki hogy neked jól áll a kopaszság és nő rendes szakállad. Sokaknak ugyanis nem nő és egy kevésbé markáns arccal, szakáll és haj nélkül úgy néznének ki, mint egy leukémiás kisgyerek.
2020. jan. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nők minek sminkelnek? Minek festik a hajukat? Ha nem sajnálnám rá a pénzt én is megcsináltatnám. És miért? mert dús hajjal a fejemen jobban nézek ki.
2020. máj. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
"úgyis ki fog hullani, hisz ha koipasziodsz akkor hullik az és az is kihullik" --> ez hülyeség, hiszen a beültetett haj nem hullik ki. pici veszteség van, de azok tartósan ott maradnak, ahová beültették őket.
2020. dec. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem az sokkal kevésbbé férfias, hogy egy magát férfinak valló ember, más dolgával foglalkozik. Kb mint egy tinilány.
2023. márc. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!