Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak a bőrömre, ha...

Mit használjak a bőrömre, ha nagyon durván klóros a víz?

Figyelt kérdés
Szinte fehér színű a víz, nagyon erős szaga is van. Tulajdonképpen azt érzem, hogy fürdés után még koszosabb vagyok, mint előtte, mert olyan érzés mintha egy réteg retek lenne a bőrömön. Már egy kicsit éget, csíp is és utána nagyon viszket is. Valamint nagyon szárít is... Nekem mindig az volt a gondom, hogy túl zsíros és pattanásos volt a bőröm, ezt sikerült is helyretenni. Mikor otthon voltam a nyáron, akkor teljesen oké is volt minden. Viszont ismételten visszaköltöztem ide és most megint nagyon csúnya a bőröm, kiszárad, hámlik, kivörösödik, kipattog, ugyanakkor nagyon hamar tiszta zsír. Rossz hozzáérni is, mert még zsíros állapotában is ilyen érdes, száradt, “mű” és hát sajnos így is néz ki. Mindig használtam testápolót és arckrémet, hidratálót is, de erre nem tudom, hogy mi kellene....
2019. okt. 2. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Válassz másik hidratálót. Nem egyszerű, mert ha zsíros, pattanásos, akkor valami könnyebb krém, gél lenne jó. Viszont a sűrűbb krémek jobban hidratálnak.

Használhatsz direkt érzékeny bőrre valót, pl. Bioderma krémek. Én a Bioderma cicabiot használom, ez jól hidratál ősszel, télen is, amikor jobban kiszárad a bőröm. Nyáron inkább gélt használok, de az is mentes, kímélő.

2019. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen csapokra szerelhető vízszűrők, szerintem lehet érdemesebb lenne egy ilyenre beruházni.
2019. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!