Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A heti 1 hajvasalás roncsolja...

A heti 1 hajvasalás roncsolja nagyon a hajat? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Alapvetően göndörkés, vörös hajam van. Elég erős szálú, dús.

Viszonylag könnyen töredezik. Száraz textúrájú. Az a problémám, hogy se nem göndör se nem egyenes. Nem áll sehogy. Heti 1x mosok hajat


2019. okt. 3. 13:16
 1/7 A kérdező kommentje:

(Eddig nem nagyon vasalgattam, de ha vasalnám használnék hővédőt)

*vastag szálú a hajam.

2019. okt. 3. 13:17
 2/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Én is heti kétszer szoktam, töredezik, de épp csak.
2019. okt. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha használsz hővédőt és valami hajápoló olajat nem hinném hogy a heti egy hajvasalás kárt tenne benne :)
2019. okt. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Nekem úgyis kárt tesz benne, igaz nekem vékony szálú.
2019. okt. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2019. okt. 3. 15:01
 6/7 Lanie01 ***** válasza:
Sajnos minden hőhatás egy kicsit tönkreteszi a hajat, a hővédő meg egy aranyos dolog amitől pont ugyanúgy roncsolódni fog az extrém hatás alá tett hajad. Ha egyébként is vannak gondjaid vele én ajánlanám hajmosás után inkább hogy fond be, reggelre csodás hullámok lesznek benne és nem is teszed vele tönkre.
2019. okt. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És kevésbé roncsolom, ha nem vasalom, csak egyenesre szárítom körkefével?
2019. okt. 5. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!