Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal?

Mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés

Ha kivasalom, nem marad egyenes, ha begöndörítem az sem marad meg benne.


Nagyon erős, sűrű és vastag a hajam, ami mások szerint nagyon szép, de csak szenvedek vele.

A hátam közepéig ér, durva tapintású, nem puha és selymes, hanem ilyen drótos.


És a hajszálak vége nem vékonyodik, hanem vastagabb a vége, mint a többi része, ilyen seprűs, annyira rossz.


Sose tudom szépen, normálisan kivasalni.


Valami tipp?


Köszönöm a segítséget!



2019. jún. 20. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én hajam is ilyen típusú, mások irigylik hogy sok meg dús de igazából sehogy sem áll. Esetleg egy új frizuràn nem gondolkodtàl? Nekem ha nagyon elegem van akkor általában levàgatom.
2019. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, de amióta vállig érőre vágatom és vasalom sokkal egészségesebb hatást kelt.
2019. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy volt már vállig érő hajam, de nagyon rossz volt és most növesztem is.

Tavaly vágattam fufrut, úgysem lett jobb.

Mindig csak problémát okoz.

2019. jún. 24. 20:41
 4/8 Nagy.bettike21 ***** válasza:
loreal steam pod-ot probald ki!! nekem is meg van, kb fel eve hasznalom hajmosasok utan, a hozzá tartozó olajjal együtt ( en a kondicionalot nem vettem meg). nekem vekony szalu, fako, gyenge, töredezesre hajlamos volt a hajam, ez nagyon szepen rendbehozta. egy probat sztem meger!
2019. júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. júl. 3. 15:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor vágással jól formázható rövid frizurában gondolkodj, mert a Te hajadnak van tartása.
2019. júl. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Volt rövid hajam, nem állt jól.
2019. júl. 8. 11:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Lépcsős frizura?
2020. aug. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!