Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy növesszem meg a hajam?...

Hogy növesszem meg a hajam? Mit csináljak vele nagyon töredezett

Figyelt kérdés

Vágtam már belőle de nem látszik így is csúnya és ezért nem merek többet vágni belőle mert nem is nő vissza nem látni hogy nőne. Kivan szőkítve hátam közepéig ér. Amúgy képen nagyon szép nem is látni hogy el van töredezve de én magamnak látom hogy csúnya. Nem azért nem nő mert ki van szőkítve,mikor még nem volt akkor is ilyen volt

Egyenes hajam van nem vasalom nem formázom sehogy csak néha befonom. És hiába használok rá hajmosas után minden hülyeséget ami arra van hogy ne toredezzen semmi nem használ ugyan olyan mindig


2019. okt. 5. 12:31
 1/1 Lanie01 ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy a szőkítés nem segít. Én nem sajnáltam a hajam és levágtam rövidre hogy új életre keljen a szőkítésben megviselt hajam. Látszik hogy dúsul idővel de ahhoz az is kellett, hogy ne szőkére festegessem pár hetente.. Sajnos az ilyesmire egy kence sem megoldás.
2019. okt. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!