Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hirtelen jelentkező bőrproblém...

Hirtelen jelentkező bőrprobléma, mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 éves lány vagyok, az utóbbi 1-2 évben már viszonylag kitisztult azért az arcbőröm, viszont kb. másfél hónapja nagyon problémás lett. Van valami ötletetek, hogy mitől lehet, valakivel történt már hasonló? Nem táplálkozok másképp (egyébként figyelek az étkezésre), nincs semmi új szokásom, nem használok semmilyen új terméket, semmi. Nyáron elvétve volt 1-2 pattanásom, most meg bármit csinálok vele, kezelhetetlen. Gondoltam a fogamzásgátló abbahagyására, de azóta már 4 hónap telt el, nyári hónapokban semmi baja nem volt. Illetve most kezdtem az egyetemet, de nagyon jól érzem magamat, jól megy minden, egyáltalán nem stresszelek, kétlem, hogy ez közrejátszhatna. Nincs ötletem mit csináljak, de kezdek elkeseredni, szerintetek?
2019. okt. 10. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Rossz fog, emésztési gondok,gyulladás a szervezetben. Nagyon sok minden okozhatja.

Kérj vérvételt, abból sok minden leszűrhető!

2019. okt. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!