Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen volt a legelső borotvál...

Milyen volt a legelső borotválkozásotok? És mikor volt? Milyen tippeket ajánlotok? Voltak balesteitek? Mármint vágtátok el magatokat?

Figyelt kérdés

2019. okt. 10. 20:21
 1/5 anonim válasza:

Nem kell túlparázni: a lényeg hogy zuhany után csináld amikor már megpuhult egy kicsit a gőztől a szőrzeted, kend be borotvahabbal és használj friss borotvát (fateromat még sose láttam borotvát kidobni, eldobhatókat is hónapokig használ)


Oldalirányba ne húzd, és akkor nem fogod elvágni magad, anyajegyekre vigyázz

2019. okt. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem még most is nagyon ritka az arcszőrzetem, csak a bajszom nő meg a szám alatt valami. 15-16 évesen toltam le először, azóta is fél perc alatt megvan, 3 pengés eldobható borotvával szoktam, hab meg víz nélkül, száliránnyal szemben is, az én bőröm bírja. Azért szoktam így, mert oldalt csak pihék nőnek, azokat csak így lehet levágni, és így tükörsima lesz az arcom.
2019. okt. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Talán 12 voltam, mikor elkezdtem a bajszom borotválni. 13 évesen az állam. Aztán ilyen 15 körül kezdtem el oldalt is. Most 16 évesen mindenhol, de a nyakamon elég pihés még.


Eleinte szappannal csináltam, most borotvahabbal. Talán egyszer vágtam el a szám, mert lentrol felfele húztam, illetve ha egy pattanást nem veszek észre, akkor szoktam még elvágni magam.

2019. okt. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én először borotválkozom, eléggé elrontottam az egészet

Hát tudatlan voltam es kis olcsó egy pengéjűt használtam, es két helyen elvagtam magam

Igazából nem vészes, de közel jövőben milyen borotvát ajánlotok?

2019. okt. 13. 16:37
 5/5 anonim válasza:
Gillette
2019. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!