Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez az acélbetétes...

Szerintetek ez az acélbetétes bakancs jó lenne legelső acélbetétesnek?

Figyelt kérdés

[link]


És átlagosan mennyi idő felvenni? Például iskolában tesi óra után lenne időm felvenni normálisan?


2019. febr. 28. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez csak második bakancsnak jó!
2019. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Steel eleg vacak minoseg, viszont legalabb olcso.

Ha gyakorlott vagy, es jol van befuzve, egy perc felvenni.

2019. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vacak minőség alatt mit értesz? És milyen bakancsot ajánlasz ez helyett, ami kb. ugyan így néz ki?
2019. febr. 28. 20:16
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
De miért akarsz ilyen ronda nagy orrút? :( ott van pl a martens az sokkal esztétikusabb. Igaz sokkal drágább de megéri. Amúgy nekem undercoverem volt az 17000 de nehogy úgy járj mint én. Hamar rájöttem hogy nem sz én stílusom és lecseréltem egy fekete Vans cipőre.
2019. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ez esetleg?

2019. márc. 1. 19:03
 6/7 anonim ***** válasza:
10sorosat vegyél elsőnek.
2019. márc. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Viszonylag sokan vesznek elsőnek Steelt, bár való igaz, hogy a legjobb benne sajnos nem a minősége, hanem az ár/érték aránya, és az, hogy nagyon változatos modellek vannak színben/magasságban. Gyakorlással viszonylag gyorsan fel/le vehető. Vagy simán azokon a napokon menj valami más cipőben.
2019. márc. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!