Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sampon zsíros hajra? Szerintek...

Sampon zsíros hajra? Szerintek melyik legjobb? Vagy ne vegyek zsirós hajra olyan sampont?

Figyelt kérdés
2019. okt. 11. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem régebben durván gyorsan zsírosodott a hajam. Eredménye az volt,hogy többször mostam hajat. De ugye ez a tipikus ördögi kör,mivel emiatt még jobban begyorsult a dolog. Végül a patikai helyben kevert teljesen üres sampon vált be (szerintem csak kizárólag SLS volt benne). Az nagyon sokat segített.
2019. okt. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pont az SLS a legkárosabb a hajra, kedves első....

Natúr sampont próbálj ki, ami SLS, szilikon- és parabénmentes.

2019. okt. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hajat nem karositja. A fejbort irritalhatja nem hetkoznapi korulmenyek kozott. Pl tobb mint egy oran at rajta hagyod a fejeden a sampont akkor irritalhatja. Ezek tulmisztifikalt dolgok. Alternativaja az sls nek meg nincs. Vagy ugyan annyira "karos" vagy nem habzik. A natur samponokkal rossz hajat mosni. Nem is tisztitanak ugy. Inkabb kockaztatok mint hogy tobbet kelljen hajat mosni meg szaritani. Egyebkent kedves utolso, sajat ismeretsegeben hany darab sls alltal irritaciot elszenvedett ismerose van? Nekem 0. Az alap kerdes meg az volt hogy zsiros hajjal mit kezdjen az illeto. SLS direktbe nem noveli a zsirossagot.
2019. okt. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De igen, kiszárítja a fejbőrt, ami fokozott faggyútermeléshez vezet, erről ennyit.

Én natúr samponnal mosom, jobban tisztít, mint azok a samponok, amik tele vannak szeméttel és kevésbé zsírosodik tőle a hajam.

2019. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!