Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mennyiért, kihez és milyen...

Girlll3 kérdése:

Ti mennyiért, kihez és milyen gyakran jártok kozmetikushoz?

Figyelt kérdés
Én havonta, két havonta megyek. A kezelés viszont egyre drágább, alapjáraton 15-16 ezer, ha veszek még egy kis kiszerelésű krémet, akkor már 26000 Ft. Tetejébe most még rosszul adott vissza, így 28000 Ft volt. Évekkel ezelőtt szépen lekezelte ennek töredékéért a bőröm. Most már ezt az összeget sokallom, mert ha jól keresnék, nem 200 alatt, akkor azt mondom oké, mert benne megbízom, mivel az előző kozmetikus szó szerint elótvarosította a bőrömet, amit ez a kozmetikus hozott rendbe. De így meg úgy érzem, hogy meglop. Nem akarom elhinni, hogy ennyibe kerül máshol is egy tisztességes kozmetikai kezelés. Nekem meg szükségem van egy jó kozmetikusra, mert sajnos problémás a bőröm.

2019. okt. 12. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az ár sok mindentől függ!

A termékek màrkàjàtól is függ az ár.

A termékek àra is növekedik, nyilván a kozmetikus is kikalkulàlja az àrat ez alapjàn.

Nem csak úgy hobbiból emeli az àrat.

Egy Solanie vagy egy Ilcsi termékekkel dolgozó kozmetika olcsobb, mint egy Gigi vagy az Image.

A Giginek van egy krémje, ami 40 ezer ft, és emelett 50 ml kiszerelésben van.

Ezzel egy kezelést nem adhat 3000 ft ert.

2019. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, gondoltam, hogy drága a termék, amit használ, de 40 ezer forintra nem számítottam volna, őszintén szólva. Minőségi termékekkel dolgozik, azt nem tudom, hogy mennyi lehet a termék ára.
2019. okt. 12. 15:07
 3/11 A kérdező kommentje:
Mármint az a termék, amivel ő dolgozik, kicsit érdekesen fogalmaztam.
2019. okt. 12. 15:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Milyen termèkekkel dolgozik?? :)
2019. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem amúgy 14 ezer ft körül szokott lenni a kezelés. Pontosan nemtudom, mert ingyen csinàlta a mesterem. Kozmetikus vagyok.

Egy közepes àrkategóriàjú termék családdal csinàlta a kezelést, tisztította a bőröm és a végén Plasma G géppel kezelte a bőröm.

2019. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Janssen termék. Elvileg és gyakorlatban is nagyon jó termék, ez tény.
2019. okt. 12. 16:45
 7/11 A kérdező kommentje:
Elégedett vagyok azzal, ahogy dolgozik és kedves, normális, csak hát, ha ennél is feljebb megy az ár, keresnem kell mást.
2019. okt. 12. 16:54
 8/11 anonim ***** válasza:

Én havonta megyek, de nekem tini arckezelést csinálnak, mivel 15 vagyok. :)

11 ezer ft egy alkalom.

2019. okt. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor máshol is ennyibe kerül, ahogy elhallgatom. Pár ezer forint különbség van. A krém dobta meg így az árat. Köszi a válaszokat.
2019. okt. 13. 08:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem pesti vagyok, kisebb városban a tni arctisztítás nekem 3600 Ft és nagyon szépen dolgozik a kozmetikusom. Nem tudom, hogy milyen termékeket használ, de húsz éve a pályán van és megbízom benne. Ahogy fent is írták, az ár sok mindentől függ.

17/L

2019. okt. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!