Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, tetszik nektek ez a haj?

Lányok, tetszik nektek ez a haj?

Figyelt kérdés

Kép: [link]


Ez is ecsetfej? XD



2019. okt. 13. 10:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ecset, igen
2019. okt. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Elnézést, az elfelejtettem hozzá tenni, hogy az baj?
2019. okt. 13. 11:03
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
2019. okt. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nagyon nem. Főleg akkor csúnya, mikor a leborotvált rész elkezd visszanőni. 18 év felett sztem gyerekes.
2019. okt. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Őszintén nekem nem tetszik, bocsi.
2019. okt. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem jön be
2019. okt. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ronda, szerintem.
2019. okt. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ez eléggé egyöntetűre sikerült, köszönöm az őszinte kritikát!


Az a baj hogy nagyon sok, és nagy erős, enyhén hullámos hajam van. Fésülni nem lehet.

Nekem szívem szerint a teljesen borotvált fej tetszik, de az sem jött be még senkinek sem.

De muszáj felborotválni, mert oldalt sok hülye forgóm van, és borotválás után már négy héttel látszódik, és nagyon hülyén néz ki.


Akkor ezek szerint marad az oldalt felborotvált, felül pár milivel hosszabb, katonás fazon... Pl.: [link]

2019. okt. 13. 12:32
 9/14 anonim ***** válasza:

"Az a baj hogy nagyon sok, és nagy erős, enyhén hullámos hajam van."

Az nem baj, szerintem sokaknak például éppen tetszene!

Nem csak mindig a hajat kell figyelni, hanem azt is, hogy a karakteredhez illik-e az adott frizura.

A megadott képek téged ábrázolnak?

Olyan kép van esetleg, amin kicsit hosszabb a hajad? Lehet, hogy arról kéne véleményt kérned, hátha tetszik a lányoknak, nőknek. (Arcot ki tudod takarni, ha szeretnéd.)

2019. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát jó, megkockáztatom hogy feltöltök képet, cserébe a szakértői véleményért ;)


Egyiknél frissen nyírtan, másiknál már visszanőtt oldalt.


[link]

[link]


Elég hosszúkás arcom van, gyenge állam, relatív nagy orrom, ezért talán jobban áll nekem a "hosszabb" haj, mint a borotvált, legalább eltereli az arcomról a figyelmet XD


De mint írtam, muszáj oldalt felnyírni a forgók miatt, így van ez, vagy ha a teteje is csak pár milis...


Előre is köszönöm!

2019. okt. 13. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!