Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Nektek egy srácon...

Lányok! Nektek egy srácon mennyire tetszik az, ha rendesen látszódik az állkapocscsont? Na meg ha olyan göndör a hajam hogy az hihetetlen? :S Szerintem annyira gáz :S 17/f

Figyelt kérdés

2019. febr. 8. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van akinek bejön.;)
2019. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

En szeretem :)

Ha kepet kuldesz segitek, hogy TUL gondor-e a hajad

Sokan direkt szeretik a feher boru, gondor kicsit hosszabb haju, markansabb arcu sracokat, softboynak hivjak oket altalaban :D

20/L

2019. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az állkapocs az Okés,nekem különösen tetszik,ha egy fiúnak markáns arca van.A göndör haj már neccesebb,az nem mindenkin jön be,de nyilván lehet,hogy jól áll.
2019. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Nekem bejön!

És a göndör haj is!

2019. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha zavar a hajad, akkor vágasd rövidre.
2019. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az hogy lenne baj ha faszán látszodik az allkapocscsontod? Enyem is és hidd el nagyon bejön a többségnek, nekem is göndör a hajam, de én olyan kozepes mereture szoktam vagatni, elore tolom honlokomra, oldalt hatul meg fade van. Divatos és jol is all, jol nez ki.
2019. febr. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Úristen, de kár, hogy csak 17 eves vagy. :D De biztos ultraszexi felnőtt lesz belőled, irigylem a most 16-17 éves lányokat a környezetedben. A göndör haj (ha ráadásul félhosszú vagy hosszú) szamomra főnyeremény. A markáns állkapcsot kabé minden lány/nő imádja, a göndör haj meg olyan, hogy ízlés kérdése. Van, akinek tetszik, van, akinek nem. Nem lehet mindenkinek megfelelni, ezért az első, hogy magadnak felelj meg. Az viszont kivétel nélkül mindenkinek bejön, ha nem hagyod magad befolyásolni a tömegek által, és mersz önmagad, egyedi lenni. Ergo nem vagy "puha p*cs". :D
2019. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)

Gondolkodtam a hajvasaláson, de akkor inkább elengedem azt a témát :DD

2019. febr. 9. 16:37
 9/11 A kérdező kommentje:
Es az meg mennyire hatrany hogy szemuveges vagyok?:S
2019. febr. 9. 16:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Semennyire. Ha jól valasztasz szemüveget, ami illik az arcodhoz, az olyan, mint egy jó kiegészítő.
2019. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!