Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor szokták alkalmazni?

Mikor szokták alkalmazni?

Figyelt kérdés

Idáig még nem használtam semmi mást csak haj sampont.

Viszont most először vettem Schwarkopf taft hajlakkot.

Szombaton voltam fodrasznal hajat festetni.

Az a kérdésem, hogy milyen gyakran szokták fújni vele a hajat?

Csak hajmosás után ? És mennyit szabad rá fújni?

Mert elolvastam a hatuljan lévő magyar utmutato leírást. Csak kevesnek tartom amit leirtak.

Ezért kérdezem.

Meg hát először hasznalok ijet.



2019. okt. 15. 18:28
 1/2 qborka ***** válasza:

A hajlakk a frizura rögzítésére szolgál. Ha mondjuk tupírozzák, göndörítik, vagy csak formára szárítják, akkor tovább megőrzi azt a formát a hajlakktól.

Ha túl sokat fújunk, akkor könnyen ragacsossá válhat tőle a haj.

Nem hajmosás után kell, hanem, amikor már kész a frizura. ( beszárítva, göndörítve)



Szóval, ez nem hajpakolás, hajápoló,vagy balzsam. - Elnézést, úgy értelmezem a kérdésedet, hogy annak vélted. :)

2019. okt. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én férfi vagyok, de szerintem nem gond.. Én is használok hajlakkot a hajformám megerősítésére, és én úgy csinálom, hogy reggel a SZÁRAZ hajamat megfésülöm olyanra, mint amilyenre szeretném, és ráfújom a hajlakkot. Én minden este kimosom belőle, de ezt nem feltétlenül muszáj, én csak tapasztalatból csinálom.
2020. jún. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!