Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy nyugaton...

Miért van az, hogy nyugaton vagy amerikában nem gáz, ha valakinek szőrös a hónalja (a legtöbb fiatalnak is olyan ott). Itthon pedig a legtöbbben borotválják vagy cikinek érzik ha nem?

Figyelt kérdés
Ott talán kevesebbet foglalkoznak külsőségekkel és a másik majmolásával? Vagy ahogy sokan állítják kevésbé igényesek?

2019. okt. 16. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Mert ott valamiért jobban elfodjákma különbözőségeket. Sajnos itt kiröhögik az embert "mindenért"! Pl. Ott már rég ciki a szoli, itt meg megszólják a fehér bőrt is.
2019. okt. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
honnan vetted, hogy Amerikában nem ciki? az egyik leggázabb dolognak tartják (sajnos).
2019. okt. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mégis honnan vetted?
2019. okt. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mire alapozod ezt a kérdést kedves kérdező???
2019. okt. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Arra, hogy lattam hogy 10 fiatalbol 9nek szoros a honalja. Volt aki meg gimiben is ujjatlanba jott es neki is szoros volt. Ez nem csak egyszeri pelda volt.
2019. okt. 17. 01:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg mindenki azt csinál, vagy éppen nem csinál a szőrével amit akar. Én az ilyesmit észre sem veszem és őszintén szólva nem is érdekel.
2019. okt. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Amerikaban a legtobb ferfinak szoros a honalja.

A nok borotvaljak vagy gyantazzak de gondolom a a kerdesben a ferfiakra gondoltal.


En mindig borotvaltam es ugy ereztem hogy talan igy az izzadas sem annyira kellemetlen.

A felesegem viszont megszolt erte hogy borotvalom mert amerikaban nem szokas. Igazabol csak a testepitok, modellek es a nok borotvaljak, mas nem. Tizen es huszonevesek sem.

Magyororszagon meg kinevetnek az osztalytarsaid ha szoros a honaljad.


Az oka az az hogy mas a trend.

Amerikaban az oltozkodes is mas. Egy keprol megmondom hogy az illeto magyar vagy amerikai csak az oltozkodes alapjan.

2019. okt. 19. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, talan trend, neveltetes, tarsadalmi szokasok miatt.


USAban elek, magyar parom mindig roviditette a honaljszoret, nem borotvalta, mert zavarta mikor nott es csikizte, de a szakallvagojaval nyirta milimeteresre.

A mostani amerikai pasim meg mindenhol szoros. Mivel a hasanal es a mellkasanal is van eleg sexis szorzet, igy az lenne a furcsa, mikor nyujtozkodik az agyban es vilagitana a csupasz feher honalja. Engem igazabol egyik verzio sem zavar, amig az illeto rendszeresen furdik ;)

2019. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!