Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, akik borotválják a...

Lányok, akik borotválják a lábukat, nálatok, hogy működik ez a folyamat?

Figyelt kérdés

Tehát borotválás előtt, után mivel kenitek be? Előtte leszoktátok radírozni a lábatok? Milyen gyakran borotválkoztok?

Én utoljára csütörtökön borotváltam, most kezdett el viszketni, de szerintem még péntekig kihúzom, nem látszódnak a szőrök.



2014. jún. 17. 23:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. előtte semmivel, fürdés közben szoktam borotválkozni, így előtte tusfürdővel átmosom

2. nem szoktam leradírozni

3. nyáron 2 naponta borotválom a lábamat, télen...pff...hetente, ha nincs pasim, ha van, 4 naponta kb


Nekem vastag fekete szálak nőnek, a combomon mondjuk nem, így azt havonta borotválom.


26L

2014. jún. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
bocsánat, lemaradt, hogy utána testápolóval szoktam hetente bekenni:) de nem mindegyik szőrtelenítés után, nem bírom elviselni, hogy ragadok.
2014. jún. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) És neked nem szokott viszketni, enyhén kipattogni pár nap után a lábad?
2014. jún. 18. 00:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Én minden nap borotválom,este fürdéskor.Nem csinálok vele semmit,se előtte,se utána.Nem viszket egyáltalán,már hozzászokott a bőröm a mindennapi borotváláshoz.
2014. jún. 18. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Már 12 éve borotválom, szóval nem. Sajnos nem emlékszem, hogy milyen volt akkoriban, mikor elkezdtem.


De ha kipattog, neogranormont neki és reggelre semmi baja:)

2014. jún. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Önfegyelmem nulla és ha borotválom, hiába kenem be krémmel, azzal együtt is szanaszét vakarom a lábam, és mivel nem akarok nagy sebeket csinálni rá, inkább gyantázom.

Gyantázás után is viszked 1 héttel, de nem másnap, mint a borotválásnál. Tehát egy fokkal tűrhetőbb számomra. Egy szerencse hogy csak a vádlim viszked, más nem :D

2014. jún. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Zuhanyzás közben szoktam borotválni. Általában csak tusfürdővel kenem be előtte, habot csak ritkán használok (akkor is apukámét...).

Radírozni hetente egyszer szoktam, függetlenül attól, hogy borotválom-e aznap, de mivel általában van egy "szépítkezős" napom, amikor hajat mosok, pakolást rakok fel, radírozok, általában ezen a napon szőrtelenítek is.

Nyáron kétnaponta szoktam, télen valamivel ritkábban, és úgy vettem észre, hogy télen lassabban is nő. Talán mert nyáron több gyümölcsöt eszek, több vitamint viszek be a szervezetembe, nem tudom.

Viszketni sosem szoktam szerencsére, kipattogni sem.

2014. jún. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindennap borotválom. Nem radírozom, nem kenegetem, tusfürdő segítségével szedem le, és eddig soha nem volt pöttyös, sebes a lábam szerencsére.
2014. jún. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Borotváltam sokáig, de nekem 5-6 óra alatt kinő a szőröm olyanra hogy zavaró, így már inkább gyantázok vagy epilálok.

Borotválkozásnál annyi volt hogy tusfürdő rá, borotvál, fertőtlenít, hidratál. Ezek nélkül mindig full pöttyös lettem volna mivel érzékeny a bőröm. Ha nem fertőtlenítem akkor pöttyös, ha nem hidratálom akkor száraz és viszket.

2014. jún. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a pipa! :)

#9: mivel fertőtlenítesz?

2014. jún. 18. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!