Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcbőr hámlasztása?

Arcbőr hámlasztása?

Figyelt kérdés

Hello!


Szeretnèk tanácsot kèrni. Fiatal fèrfi vagyok, szeretnèm kicsit rendberakni az arcom mert eddig nem különösebben foglalkoztam vele. Nagyjából rendben van viszont az orrom elég miteszeres, ezt règebben nyomkodtam de mostanában maszkot hasznàlok. Nos ez miatt kicsit lukacsos így szeretnèm rendbe tenni. Akár valami termèk vagy otthon összedobható dolog is jöhet.


Ha valaki tudna tanácsot adni azèrt hàlàs lennèk. Nem annyira vèszes,hogy kozmetikushoz mennyek vele:)


2019. okt. 19. 00:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt jó tudni, hogy a pórusok mérete csak kis mértékben csökkenthető, eltüntetni őket nem lehet.

Skinsmart.hu oldalon mindent leírnak a kémiai hámlasztókról, azt olvasd el. Nekem rengeteget segített.

2019. okt. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendben köszi!
2019. okt. 19. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!