Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meg merjem otthon próbálni...

Meg merjem otthon próbálni ezt a hajfestést, és hogyan, vagy felejtsem el az itthoni próbálkozást?

Figyelt kérdés

Üdv! Gyerekként aranyszőke hajam volt, majd iskolában szőkésbarna. Érettségi táján ezt a világosbarna, szőkésbarna hajamat otthon simán festettem Garnier, Palette aranyszőke hajfestékkel, csak a festéket használtam, és simán elbánt a hajammal, szép színeket adott. Amúgy meleg árnyalatú a bőröm, a szemem, a hajam, tehát csak aranyszőke, esetleg mézszőke jöhet szóba nálam, a hamvas árnyalatok nagyon semmitmondóvá tesznek.


Szülés után viszont bebarnult a hajam, egész megsötétedett, igazi barnává vált, a terhességek, szoptatások alatt nem festettem semmivel, teljesen a saját színe volt évekig. Kb egy éve mentem el vele, hogy valahogy világosítsuk. A fodrász szőkítőt használt csupán, és melírszerűséget csinált vele, végül már majndem olyan volt, mintha az egészet platinaszőkére festetném, rémesen hideg volt számomra.

Elmentem hozzá, hogy valahogy melegebbet kéne bele rakni, mert ez nem jó nekem, és azt mondta, hogy nem tud!! :-)) Befestette egy melegebb világosbarnával, és most csíkos hamvas barna a hajam. Ahol voltak a szőkítős melírcsíkok, ott még hamvasabb-világosabb barna, ahol nem, ott egy közép hamvas barna.


Rá nem akarom többet bízni. Ha itthon szeretném aranyszőkére festeni, mit kellene tennem? merjek -e vele próbálkozni, vagy inkább ne!


Ezt a középbarnát, (amúgy hasonló a színe az érettségikorihoz, csak akkor ugye a saját meleg hajszínemet festettem be a festékkel, most ez meg agy hamvas festés...) ??


Help, please, mivel kenjem, kell-e előtte világosítót használnom, és majd pár hét múlva rá az aranyszőke festék, vagy hogy csináljam?


azt nem bánom, ha nem lesz homogén, hanem csíkos, az nem baj.


Valamint, ha majd aranyszőke lesz, akár fodrász csinálja, akár én, és nő le a töve, a saját hajam meg ugye egy barna, akkor a tőfestést aranyszőkére hogy tudom otthon megoldani?


Köszi!!


2019. okt. 20. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt a novellát végig nem olvasom. Foglald már össze 2 mondatba, hogy mit akarsz a hajaddal.
2019. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok. Festett hamvas középbarna hajat aranyszőkére festeni otthon.!!
2019. okt. 20. 18:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a festett haj további világosítását fodrászra bíznám, hacsak nem akarod a jövőben rövidre vágatni, ugyanis szörnyen tönkre lehet tenni, töredezett lesz.
2019. okt. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Keress normális fodrászt
2019. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Beszéltem tapasztalt fodrásszal, (másikkal) és a színezést javasolta. Azt mondta befogják a szőkék, csak a leszőkített rész (amit szőkítővel szívott le az előző fordársz) le fogja dobni, és újra kell kenni majd mindig.

Azt mondta, hogy nem nagyon lát más megoldást az én hajammal, mint a színezés, amíg le nem nő a szőkítős rész.

:-( Most vettem aranyszőke színezőt.. kíváncsi vagyok..

2019. okt. 21. 18:26
 6/8 A kérdező kommentje:
Be is fogta, ahhoz képest egészen homogén sötét aranyszőke lett, szivatás nélkül, és állítólag ez a színező olyan, hogy ahogy mosom, fog világosodni. Szép lett, picit látszik a szőkítettség, de nem bántam meg.
2019. okt. 28. 01:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Szuper! Sok örömet az új hajszíneddel.
2019. okt. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, minden jót! :-)
2019. okt. 28. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!