Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiatalos cégnél dolgozom,...

Fiatalos cégnél dolgozom, negyvenes férfiként. A főnököm pénteken behívatott, azt mondta, fiatalosságot kell nekem is sugároznom, megkért, festessem be az őszülő hajamat. Milyen festékkel csináljam? Vagy fodrászhoz menjek?

Figyelt kérdés

2019. okt. 20. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Mond meg a főnöknek, hogy az őszes haj most pont divat. Meg amúgy is kapja be.
2019. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az ember a mai világban nem ugrál, hanem teljesíti a főnöke utasításait. A neten nézegettem férfi hajbemosókat, hajszínezőket. Sokan ajánlják a neten a Just for men férfi hajfestéket. Felkenem a hajamra, 5 percig rajta hagyom, aztán lemosom, és a hajam színe rendben.
2019. okt. 20. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Hajszínezőt használj, és azt könnyű visszacsinálni mert x idő után kikopik.

Uramisten hova fajul a világ.....

Ha annyira fiatalos cég , akkor kijárna egy kis tisztelet az idősebbeknek. Én szerintem.

2019. okt. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én még azt hittem,hogy az én munkahelyem a legrosszabb.


Nálam már az is bőven kiverte a biztosítékot mikor nem én kaptam meg a várva várt előléptetés,hanem az áruház vezető helyettes egyik se..nyalója.


Ilyet kérnének tőlem röhögve mondanék fel.😂

2019. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerezz egy festékes vödröt, és borítsd rá a főnöködre!
2019. okt. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sikerült befestenem a hajamat, a főnököm megdicsért, azt mondta, legalább 15 évvel fiatalabbnak nézek ki.
2019. nov. 2. 23:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Férfiaknál nem szokott ez gond lenni, szerintem némelyiknek még jól is áll az ősz haj. Nőknél akkor csúnya, ha össze-vissza jönnek elő az ősz hajszálak, meg amikor már festve van, és nő le, nagyon fehéren virít a töve.. Kell egy jó hajfesték, nekem nagyon hosszú a hajam, de magamnak befestem, úgy mintha hajat mosnék, nagyon szeretem, mert a krémhajfesték amit használok, még úgy érzem ápolja is a hajam, sokkal szebb tőle. :)
2020. jan. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!