Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dezodorból a spray vs stift...

Dezodorból a spray vs stift vs golyós a gazdaságosabb?

Figyelt kérdés
Ezt nyilván nehéz eldönteni, mert mondjuk a spray-ből nagyobb kiszerelést adnak olcsóbban, de ha mondjuk 50 ml-es adagot veszünk alapul, kb. melyik hány napig, vagy hétig tart ki?
2019. okt. 24. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mindig tovább tartanak a kenős kiszerelések, mint a spray, de ez nyilván függ a használat módjától is (mennyit fújsz, milyen vastagon kened).
2019. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam inkább a hatékonyságon múlik.

Ezelőtt golyós deot használtam, alig bírta 2 hétig, mert folyton (napi többször) újra kellett kennem, hogy használjon bármit.

Most krémdezodort használok, másfél-két hónapig legalább elég volt egy doboz a nyári kánikulában, mert elég napi egyszer használni.

2019. okt. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
stift. de az is vicces. pl. a doveban meg az old spiceban ugyanannyi van, de a dove 2 hetig, az old spice meg 2 honapig tart mindennapos hasznalat mellett...
2019. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én most a kőkemény 280 forintos lidl-s golyós dezodort használom :D

Nekem jobban bevált, mint az old spice, persze idővel csökken a hatékonysága. Meg nem régiben vettem egy garnier 96 órás deot. Hát... Egy napig akkor bírja, ha csak otthon ülök XD

2019. okt. 24. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!