Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek melyik izzadásgátló...

Nektek melyik izzadásgátló dezodor jött be?

Figyelt kérdés

Golyós, Stift-es, vagy a spray?


Szerintem a golyósnak sok idő kell mire megszárad a bőrön,addig ragad,kellemetlen, és foltot is hagy szerintem.


a Stift-es fehér foltot hagy a bőrön és a ruhán is egyaránt.


a spray lenne a legjobb, de annak hatóideje elég gyenge.


Nektek melyik jött be leginkább? (és melyik termékfajta)



2014. aug. 13. 11:59
 1/7 anonim válasza:
spayben is van hosszantartó.. pl. Fa sport 96 órás,vagy Nivea 72 órás
2014. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A Rexona is nagyon jó
2014. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
dove a legjobb <3 utanna rexona
2014. aug. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én saját készítésű krémdeót használok, mert félek a bolti kemikáliáktól és a hatásuktól, de remekül működik.
2014. aug. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az, amit magamnak otthon kikeverek szódabikarbonából, keményítőből, kókuszzsírból meg levendulaolajból.

Nem használok bolti vackokat.

2014. aug. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És golyósat, meg stiftet szoktam használni. És megvárom, míg megszárad a bőrömön, addig feltartott kezekkel mászkálok... :D amik nekem beváltak: Rexona, Dove, Garnier, Nivea.
2014. aug. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már jó ideje csak sprayt használok, mert a golyós, stiftes nekem sem jött be egyáltalán. Rexona sexy-t szoktam venni általában, számomra van egy kis parfümös beütése is, szerintem nagyon fincsi az illata, mások is dicsértek már, amikor befújtam vele magam, pedig tényleg csak egy deo. Régebben vettem Niveát, Dove-ot, meg ezt a Garnier mineral-t is, ezek is jók, de valahogy mindig a Rexonánál kötök ki. :D
2014. aug. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!