Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell termrszetes...

Hogyan kell termrszetes szökeres festeni a hajat ha nem platina hidrogen fejü akarok lenni es nem rézvörös?

Figyelt kérdés

Szoval a szökitöpor es hidrogén az teljesen kiveszi a haj szinét es olyan "fehér"lesz a haj mintha vilagitana sötétben. Abszolut természetellenes


De ha gyengebb hidrogent hasznàlok hogy ne szivja le annyira akkor a barna hajbol nem szivja le teljesen a szint hanem olyan rézvörös lesz a haj töle


Profi amerikai fodrasz videokon ehhez többféle festeket hasznalnak azaz:

1leszivja szökitöporral hidrogennel az egeszet

2 ràmegy egy masik hidrogenes festessel ami barnàs arnyalatu

3 tesz ra hamvasitot (a hamvasitok nalam semmit nem érnek marad a fehér vagy rezvörös szin)


De. Frissen festett hajra szinte tilos azonnal festeni olyan szinten roncsol. Azaz a dupla (esetekben tripla)hajfestest (a fodrasz videokban ami megy)hidrogenezett hajra azonnal megint hidrogent tenni azt ugy kihagynàm. Nem alkalmi frizurat szeretnék hogy egyszer elmegy ha szétronycolja a hajam, hanem amit rendszeresen "karban lehet tartani",azaz nem agyonszivatni mindig ezzel a modszerrel



Linkek

Hidrogen fej amilyen nem akarok lenni

A piros ruzsos nö

[link]



Amilyen szeretnék:

Az utolso kép az elözö linken a hullamos haju mellett az egyenes szàlu


Es mindig ilyen rokavörös lesz a hajam :(

4.kép!

[link]


2019. okt. 26. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menj el fodrászhoz
2019. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is !
2019. okt. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az amerikai es egyeb kulfoldi videok csak szivfajditoak.Joval elorebb jarnak nalunk fodrasz technikailag, plusz a termekeik is minosegibbek. A mi nalunk "highbrandnek" draganak es a legjobbnak szamit, az naluk az olcso "drugstore" festek sampon balzsam stb. Minden szoke haj a leszivassal kezdodik. Jol leszivjak a hajat minel vilagosabbra, azutan johet ra a festek, aranyszoke homokszoke hamvas szoke stb.. A szoke haj festese majdnem az egyetlen olyan, amitol ovva intenek a fodraszok mindenkit. Nem is veletlen. Felszakithatsz a hajadban olyan koteseket, amiktol a hajad szetroncsolodik es nem fog tudni tovabb noni sok ideig, esetleg letorik hullani kezd. Nekem a syoss lighteners egyebkent bevalt szokites szempontjabol. Otthon volt ugyan, de a baratnom fodrasz es o csinalta. Nekem meg soha nem kellett leszivatnom a hajamat ahhoz hogy szoke legyek, pedig 2x lettem barnabol mar szoke. Ez lighteners maga a festekeben tartalmazza az oxit es a hidrogent es igen latvanyos eredmenyt lehet vele elerni mar egy festes alkalmaval is. A DMes Baleanak is van egy ilyen More Blonde termekcsaladja sampon spray balzsam. Ettol tuti nem lesz a hajad platina, hanem lepesenkent vilagosit. Ezek a lassan de biztosan opciok, de jobbak mintha tonkrevagna az ember egybol a hajat. Ha van penzed, viszont menj el szerintem fodraszhoz. Sok szenvedestol es kinlodastol szabaditanad meg magad. Remelem tudtam segiteni.
2019. okt. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem ertelek. Fekete hajamat a fodrasz leszivta szokito porral majd a kivalasztott szinu szokere festette, nem volt se platina se rezvoros....
2019. okt. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ajànlàst.

Fodràszhoz azert nem jàrok mert nekem dràga.

Nem véletlenül akarom én tudni/megtanulni.


Utolso pont az azonnali dupla festést szeretném kihagyni mert nagyon roncsolo, es habonta/2 havonta kell festeni

2019. okt. 27. 06:22
 6/12 anonim ***** válasza:

A dupla festes nem roncsolo mert a szokites nem festes azzal megnyitod a hajad es ha nem festesz ra nyitva marad (egyszeruen elmagyarazva) ezaltal fog torni ha nyitva hanyod. Ezt a fodraszom magyarazta el, szokites utan mindenkepp ra kell festeni. Egy centit se tort a hajam pedig ennek mar 6 honapja. Amikor otthon magamnak csinaltam par eve, csak szokito porral festek nelkul akkor ossze vissza feltoredezett.

Ezert kene szakemberre biznod, mert tevhitek vannak benned.

2019. okt. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szökitöpor+hidrogén=a legroncsolobb a szin leszivàsa minden fodraszati dolgok között


Azutan festék+hidrogén azonnal, nincs ennél kimeletlenebb eljàràs

2019. okt. 27. 13:16
 8/12 A kérdező kommentje:
Amugy rontottàk màr el a hajam elégszer fodraszok
2019. okt. 27. 13:17
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ha természetesebb hatást szeretnél csinálj inkább egy soft balayaget 🙂 ennek nincs olyan mű hatása sem.

2019. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

De te olyan butasagokat mondasz de tenyleg legalabb nezz utana hogy kell normalisan vagy tanuld ki a szakmat de fogd mar fel hogy fele ugy se van es fele ugy se kell mint amit te mondasz. Hozza ertesed 0.

De nem erdekel ugy rontod el a hajad ahogy akarod.

2019. okt. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!