Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szem alatti karikákra valami...

Szem alatti karikákra valami tipp?

Figyelt kérdés
Szóval 17 éves lány vagyok és eléggé karikás a szemem, így is világos a bőröm és nagyon csúnya. Korrektort használok de ugyanúgy meglátszik ennyire még sose volt karikás, mostanában kicsit stresszes vagyok és eléggé ki jött rajtam de még mindig nagyon csúnya. Valami ötlet hogy ne legyen ennyire nagy és csúnya?

2019. okt. 26. 20:55
 1/3 anonim válasza:
66%
Aludj napi 8 orat, ne stresszelj, etkezz egeszsegesen, sportolj.
2019. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne ülj sokat a számítógép előtt, ne használd órákon keresztül netezésre a telefonod, ne élj káros szenvedélyekkel. Lehet vashiány is.
2019. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fagyassz le alo-evera gélt, és azzal “kenegesd”(huzogasd rajta a fagyott cuccot),hideg uborka szeletekkel borogasd és ápold a bőröd és a szemkörnyéked megfelelően!
2019. okt. 28. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!