Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » El tudja találni a fodrász a...

El tudja találni a fodrász a saját hajszínemet?

Figyelt kérdés

Ombrera van kiszőkítve a hajam, de nagyon megbántam...egészséges maradt a hajam.

Mennyire biztos, hogy a fodrász pont a saját hajszínemmel megegyező festéket tudja kikeverni? Úgy értem, hogy miután befestette a hajamat, utána már nem akarok festetni járni, tehát ne nagyon látszódjon az újonnan festett hajam és az eredeti szín között a különbség.


2019. okt. 29. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ponnt ugyanolyat lehetetlenség festeni , főleg ha nem fekete vagy sötétbarna hajú vagy. Mert még ott is nehéz mert a festett és a természetes között van különbség. Nagyon hasonlót tud keverni és festeni neked , az nem lehetetlen. Egybe lehet mosni a kettőt.. Lényegében szerintem csak színezővel kellene próbálni. Dobni fogja a festéket az első festésekkor így a szőkítés miatt, de jobb mintha egyből rámenne ammóniás festékkel és kisülne belőle egy olyan hajszín ami neked nem tetszik.


Vagy a másik tipp , amit én a helyedben csinálnék most az az , hogy van egy saját hajszínem felül a fejem tetején, és van egy szőkített ombre rész ami a hjhosszam nagyját teszi ki. Nos nem tudom mi az eredeti hajszíned , de én megfognám és az eredeti hajszínemtől választanék egy árnyalattal világosabb hajfestéket és a szőkített hajhosszat befesteném ezzel a színnel . Ez is ombre , csak a "természetes változat" . És már divatosabb is ez a visszafogottabb természetes hatású ombre mint az az éles szőke átmenet egyébként. Ilyenkor az átmenet arról szól hogy egy vagy nagyon max két árnyalattal világosabb a hajad nagy része. Ezt meg szerintem lehet egyből ammóniással csinálni , mert ehhez már nem biztos hogy szükséges a fodrásznak kevergetnie több festéket. És ezt a megoldást nehezebb elrontani mint az előzőt szerintem .

2019. okt. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon sötétbarna a hajam, majdnem fekete, alul ami sajnos tényleg a hajam 3/4-ét teszi ki, arany barna...köszönöm az ötletet, akkor lehet ennél a természetes ombrénél maradok, mert azt talán megtudja csinálni úgy, hogy mondjuk fényben látszódjon feltűnően a különbség. Egyébként egy ilyesmi hajat mutattam a fodrászomnak( már csak volt..), de sokkal világosabbra csinálta....
2019. okt. 30. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!