Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rózsaszín hajról tapasztalatok?

Rózsaszín hajról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Milyen az eredeti hajszíned, meddig tart ki a szín, hogy kopik ki, mennyire károsítja a hajat, stb.

2019. nov. 6. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Rózsaszínű.
2019. nov. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Csak szőkén, szőkítetten látszik szépen és azon a legtartosabb.
2019. nov. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%
Szia. Nekem volt egy ideig, alul sötétkék felül rózsaszín hajam. A gond az volt,hogy nekem világosbarna a hajszínem,azt nem fogja be a r.szín rendesen így előtte ki kellett szőkíteni is a hajamat. Az alapból megviselte kicsit. Palette color xxl-t használtam,erős szín kb. 4-5 hajmosásig maradr meg,de én sajna sokat mosom mert hamar zsíros. Utána sem volt rossz színe de már nem volt az igazi.. azt javaslom,hogy ha eredetileg nem vagy szőke, ne csináld..túl macerás havonta a tövét szőkíteni,plusz rá a szín,és így roncsolni is jobban fogja.. ha szőke vagy, akkor kipróbálhatod,eredeti szőkén biztos tovább marad szép.
2019. nov. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!