Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt próbálta már valaki?

Ezt próbálta már valaki?

Figyelt kérdés

Szeretném megrendelni az Ilcsi AHA hámlasztóját, mellé pedig a Rozi szérumot, az Esemény előtti pakolást.

Azt olvastam hogy ez így egyszerre nagyon hatásos.

Ti próbáltátok már ezt, és ha igen akkor milyen volt az eredmény?

Mert láttam hogy nem megfelelő használat mellet akár örök életre megmaradhat a nyoma.

16/F vagyok, és pattanásos az állam, homlokom, és elég piros a régi hegek miatt.

Köszönöm előre is a segítséget!



2019. nov. 7. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
AHA mellett fényvédőzni kell nagyon szigorúan, anélkül valóban negatív következményei lehetnek.
2019. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most jön a tél, úgyhogy ezzeé nem lesz baj szerintem.

Elsős gimis vagyok, nem tudom ez számít e valamit.

Akkor jövő hétvégén elkezdem és majd beszámolok pár hét múlva a hatásáról.

2019. nov. 7. 23:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól hogy tél van még mindig van UV sugárzás, nem is kevés. A legerősebb ködön, felhőn, mindenen átmegy, ráadásul ha hó is van az még vissza is veri. Biztos te is láttál már olyat aki síelésből lebarnult arccal jött vissza. AHA mellé KÖTELEZŐ fényvédőzni télen-nyáron, pont azért mert fényérzékenyít, tehát fokozottan ki van téve a bőröd az UV sugárzásnak mint normális esetben. Egy nap alatt tönkrevághatod a bőröd ha nem fényvédőzöl mellé. És a fényvédőt 2-3 óránként újra is kell kenni, csak szólok, tehát ha nem tudod komolyan venni ezt az egészet ne is kezdj bele.
2019. nov. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És mikorra lesz látható változás, sima arc.

Hónapok?

Meert egyébként nagyon egészségesen élek.

2019. nov. 8. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!