Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egy kicsit kiszőkíttetek a...

Ha egy kicsit kiszőkíttetek a hajam végéből, és egy jó ideig nem is szeretném levágatnj, megbánhatom?

Figyelt kérdés
Tényleg megsárgul, vagy csúnyán tönkre megy egy idő után?
2019. nov. 7. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt szokitve sokszor a koromhoz képest, 1x volt kiszokitve majd egy hamvasito kezelést kaptam fel evvel később ami nem igazán káros, ja és ombresan, de nagyon vigyázz hol csinaltatod és kivel, egy rossz ombrenal nincs rosszabb, általában ha drágán csináljak akkor jó de nem mindig úgyhogy ne dőlj be semmiképp, és kék színű porral kérd a szokitest attól kevésbé sarga. Szinte mindig használtam hamvasito sampont csak a szőke részre sokszor hamvasito balzsamot is ettől nem sárgult hanem hamvasodott és vilagosodott úgy hogy nem lett károsabb de csak természetes mennyiségben vilagosodott mintha nyáron kicsit kiszivta volna a nap amúgy dm, Rossmanba simán megtalálod ezeket. Sokáig ilyen volt a hajam és imádtam viszont mivel alapbol egészséges de azért nem a legegészségesebb a hajam így mindig használtam a szőke részre hajolajat is így nagyjából szinten tartottam és tök jó volt, majd később az egész ki lett szivatva vagy 4x biztos és házilag és hát ezt bánom a legjobban az életemben idaig, iszonyatosan tönkrement, 1 ev alatt 50cmtol biztos megszabadultam mert ezen csak az olló segített derékig érő hajam volt most állig ér kb, szeretem ugyan és hihetetlenül kényelmes vele bánni de sokszor nagyon hiányzik azért, folyton nyúlt a hajam egyébként ha vizes volt és ha húztam akkor nem a fejtobol tepodott ki hanem a hajam felétől eltudtam tépni a hajam.... nagyon töredezett, nem gondorodott be, nagyon száraz volt akármennyi olaj és egyéb ápoló szerek után is, nagyon nagyon sokára száradt meg, nagyon fájt fesulni, fenytelen volt borzasztó volt az egész.... Én ajánlom a szokitest de csak ha nincs alapból egészségtelen hajad és van rá pénzed és energiád fenntartani az állapotát, mert amúgy nagyon klassz dolog, de mindenképpen jól csináld!!!

Remélem tudtam segíteni bármi kérdésed van nyugodtan írj priviben

17l

2019. nov. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Uuh, elég sokat segítettél most! Akkor azt hiszem kiszőkíttetem. Köszi a válaszod:)
2019. nov. 8. 14:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!