Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kéne csinálnom a hajammal?

Mit kéne csinálnom a hajammal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy régen kb 3-4 éve szép hosszú egészséges szőkésbarna hajam volt. Aztán fejembe vettem, hogy ombrét szeretnék a ballagásomra. De akárhova mentem azóta csak elcseszték. Szőkítés, vágás stb. Most is szőkítve van a hajam és nagyon vékony, kb kozéphosszú. Ennek ellenére nagyon jól áll, különösen mikor kivasalom. De göndörítve is jól néz ki.

Ha a régi hajamra gondolok, annyira visszasírom. Mindenképpen szőkét szeretnék de vidszanöveszteni és megerősíteni, hogy hosszú és dús hajam legyen.

Hallottam a ricinus olajról, az elvileg jó. De valaki azt mondta a végére kell kenni, más meg szerint meg a fejbőrre mivel onnan nő a haj. Mondjuk így a logikus.

Ti mit ajánlanátok, mit kezdjek a hajammal most?



2019. nov. 7. 22:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként most hamvasító sampont használok, hajolajat és olajos hajsprayt.
2019. nov. 7. 23:02
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
A ricinus olajtól gyorsabban fog nőni, de keverheted is mézzel és tojássárgájával. Ezt rápakolod a fejedre, 3 óráig hagyod majd hajat mosol ahogy szoktál. Fényes és dús lesz.
2019. nov. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem első körben menj el egy olyan fodrászhoz aki tanácsot tud adni a hajad helyreállítása érdekében.

Én nem kísérleteznék a helyedben, főleg ha már korábban negatív tapasztaltaid voltak.

2019. nov. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor az a legjobb, ha kopaszra vágatod, és onnan növeszted újra, kímélve, hogy egészséges legyen.
2019. nov. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így van ki van szőkítve és vékonyabb a hajam
2019. nov. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!