Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal?...

Mit kezdjek a hajammal? Vasalom kb 2 éve. és nagyon törik, nemakar nőni . Levágattam belőle 15 cm-t igy sem nőő. és megint töredezett. Amugy göndör és kizárt h ugy hagyjam mer nem áll jolmeg nem is teccik. Nem tudom mit kelle csinálnom. Tippek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Hajnövesztés:

Szedjél Revalidot,talán segít(már kapható sampon formájában is a patikákban).Elég sok mindenről hallottam/olvastam:Vitanol C,sörélesztő tabletta,kávés hajpakolás(valakinek 5cm nőt a haja 1hét alatt).

Alkalmazz fejbőr masszást minden nap és lefekvés előtt lehajtott fejjel fésüld át a hajad.


Vasalás:

Vasalás előtt használj mindig hővédőt és fontos,h minőségi vasalód legyen(Pl.Remington Shine therapy).Töredezés ellen használj pakolásokat!Dm-ben lehet venni kb 600Ft-ért.A nevét ne tudom,de Balea-s lesz és ribizli lesz rá rajzolva.

A hajtöredezést meleg ollóval kell levágni,így nem fog töredezni és állítólag dúsabb lesz.


Az olivaolaj pedig nagyon jó növesztésre és töredezésre egyaránt, csak nagyon alaposan ki kell öblíteni, h ne legyen zsíros hatású a hajad.Növesztés céljából a fejbőrbe kell massízrozni, törülközőbe bugyolálni, és minél tovább-akár órák hosszára rajtahagyni.Töredezésre ugyanezzel a módszerrel, nyilván a hajvégekre koncentrálva.

2009. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Melegollóval levágatod, aztán nem vasalod többé, hanem elmész a fodrászhoz, és megmondod neki, hogy mutassa meg, hogy hogyan tudnád magadnak szép göndörré varázsolni a hajad. Ha viszont mégis az egyenes hajat szeretnéd, akkor keresel 1 olyan fodrászt, aki dolgozik az X-tensoval, ami 8e ft körül van, és szépen kiegyenesíti neked. Tuti siker, saját és pár ismerőseim tapasztalata! Persze ha lenő ugyanolyan, mint eredeti korában.
2009. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. válaszoló: 5 centit??? ez most komoly?:O


A kérdezőnek pedig: Én a deMiclén regener hajszeszről hallottam, hogy hatásos.

2009. júl. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez az 5 centi nagyon durva!! De jó neki! :D A kávés pakolástól? Vagy ettől mind együtt amit felsoroltál?


A Vitanol C-t és a Bánfi hajszeszt nagyon dicsérik. Próbálj ki ilyen samponokat, mert nem egyenesítik ki teljesen de valamennyit segítenek.

2009. dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én úgy olvastam még az oldalon h 5cm.Ha kicsit keresgélsz akk sztem te is rátalálsz a válaszra. De amúgy sokaknak nem vált be a pakolás...
2009. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!