Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért lett divat mostanában a...

Miért lett divat mostanában a nők körében kopaszra borotválni a fejüket? Ez ki szerint szép?

Figyelt kérdés
Elore is leszogeznem, hogy NEM azokra gondolok, akiknek betegseg/kezeles miatt hullott ki a hajuk, hanem ez egy divatiranyzat lett mostanaban. Es egyre nepszerubb. Van, aki csak nem akar bajlodni a hajaval, van aki arra szamit, hogy egeszsegesebb haj fog visszanoni, valakinek szimplan csak tetszik. Es ez egyre nepszerubb lett, nezzetek utana, talan Mo.-on annyira meg nem elterjedt (bar mar ismerosi korbol is tudnek 2 peldat felhozni), de szerintem itt is egyre divatosabb. Kerdes: ez kinek tetszik? Tenyleg van aki ezt vonzonak talalja?
2019. nov. 8. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudom ki számára lehet vonzó, egy nőnek ugyanis éke a hajkoronája.Ha valaki nem akar bajlódni a hajával vágasson rövid hajat,vannak egész jó fazonok.

Ahogy írod is: van akinek betegség miatt hullott ki a haja, és nekem valahol ezt jelenti...

Ráadásul ha valaki még tanul talán elmegy, de ha dolgozik nem hinném,hogy a munkahelyen nyerő lenne egy tar női fej.

2019. nov. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem most lett divat, már jó pár éve meg van az, hogy egyes nők felnyírják a hajukat, mint pl. ezen a képen is látható:

[link]

Nekem nem tetszik, van akiknek meg igen, ez van. Nem vagyunk egyformák.

2019. nov. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Mindig voltak olyan nők, akik tüsire vágatták a hajukat.

Nekem sem tetszik egyébként. Még a különösen szép arcú lányoknak is maszkulin összhatást kölcsönös, ami kifejezetten taszít.

Sokan azt gondolják, hogy ettől “kemények” lesznek, de nekem nagyon nem jön be.

2019. nov. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem a keménység miatt csináljuk, hanem mert egészen felszabadító érzés.

Továbbá megtapasztalod milyen a 2 perces hajmosási rituálé, hogy nem kell fésű, semmi sem kell ami egy átlagos női hajtömegnél viszont kötelező, hogy mindig friss és ápolt benyomást keltsen.

A társadalmi elfogadottsága sajnos nulla az ilyen típusú hajviseletnél nők esetében, így az ember mit tud tenni, elkezdni szépen visszanöveszteni és nosztalgiával gondol a szabadon hagyott tarkójára, a sünis fejtetőre amin jólesett végigsimítani.

2019. nov. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mikeXxX ***** válasza:
17%
Szerintem tuti hogy leszbik .
2019. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Gondolkodom rajta én is :)

Van a fitneszben egy csaj. Nagyon jó formás alakja van és nincs fél centi se a haja. Vagány, szexi, kiemeli az arcát.

2019. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
20 éve volt divat inkább a tüsire vagy kopaszra gépelt haj a nőknél, akkoriban sokkal többször láttam ilyet, mint mostanában. Bár több sztár is bevállalta nemrég, akár filmszerep miatt, akár csak úgy, lehet, hogy tényleg újra elterjed... jó lenne, nekem mindig is nagyon bejött 🙂 43/F
2019. nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy helyes formás fejnél, arcnál, nagyon vonzó, és sexy tud lenni!
2019. nov. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!