Hogyan legyek szép?

Figyelt kérdés
Tudom ezt egy nagy baromságnak fogjátok nézni de egyszerűen nem érzem magam jól a bőrömben.Sok a pattanásom,mitesszerem.Hogy távolítsam el?Ruhám nincs valami sok nem is vagyok velük megelégedve.Nem tetszenek de nincs rá sok pénzünk úgyhogy nem is nagyon tudok szerezni.Kicsit duci vagyok ettől függetlenül sokak szerint nagyon jó az alakom.Erre valami megoldás?Milyen ételeket egyek?Kérlek segítsetek.Lányosan szép,igényes akarok lenni.

2018. febr. 22. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Menj el kozmetikushoz, kezdj el mozogni és táplálkozz egészségesen.

Vegyél csinosabb ruhákat. És tedd rendbe a fejed mert minden ott dől el.

2018. febr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Rendszeres arctisztítás, börradír hasznáálata, egy kozmetikus a bőr-tipusod szerint tud neked készítményeket ajánlani.

Súlyfelesleg eltávolítása a kalória-eviteled fokozatos csökkentésével és a neked tetsző napi torna/tánc/futás/...segítségével lehetséges, amennyiben szükségesnek véled. A mai terndi alak kezd normalizálódni, nem a piszkafákat keresik a férfiak, hanem normálisan kinéző, de legfőképp : normálisan viselkedő lányokat, nőket.


Mivel nem vagytok nagypénzűek, a meglévő ruhádiat vegyesen is hordhatod: más fazon lehet a felső és alsó, csak szinben passzoljanak és hasonló viseletek legyenek. Különböző kiegészítőkkel, amik a mai világban egyáltalán nem nagy összegű tételek, meg is lehet bolondítani (vékony sálat használsz szíj gyanánt, a pulóvert a derekadra kötöd oldalasan, hozzáillő szövettáska...), a jelenlegi alakod szerint variálgass a tükör előtt. Amelyik összeállítás neked teszik, azt használd.


A mai világban egyáltalán nem szégyen, ha "SECOND HAND" ruhákat veszel, sok jót lehet találni, megéri megnézni őket ( egy öltözet ruha árából 2-3 szatyor ruhát válogathatsz össze :-) ).


Férfi létemre írom ezt... remélem segítettem :-)

2018. márc. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél uborka Himalája szappant. Az szépen rendbeteszi a bőrt. Mielőtt tobbezret kiadsz kozmetikusra, próbáld ki. A szappan kB 350-400 Ft.


Ruhákat olcsón vehetsz turikban. Humana Hada Cream stb. Parezerbol fel tudod újítani a ruhatarad.

Ha találsz előnyös ruhákat akkor talán az alakodat is jobban elfogadott.

2018. ápr. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!