Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Lehet az arcom egészséges, üde és friss?

Sajnos a pajzsmirigy gyulladásom miatt (ami már kezd elmúlni) és az inzulin rezisztenciám miatt is eléggé tönkrement a hajam és az arcom is nyúzott és csapzott.Hozzáteszem sosem cigarettáztam,nem ettem rosszul most meg már igyekszem egyre tisztábban étkezni bár ezen még van mit javítani.Mozogni még nem nagyon mozgok de tervezek edzeni.Az arcomon kívül leszámítva,hogy 45 kilóra híztam 5-6 kilót amiből azóta már ment le és 47-48 kg szoktam lenni (152cm magas vagyok) de a testem nem narancsbőrös ahhoz képest,hogy gyulladt a szervezetem évekig az volt a bőröm feszes még mindig.Ezért tenni is fogok hamarosan edzeni fogok.Az arc bőrömmel mit lehet kezdeni? Lehet.hogy az emésztőrendszeremmel van valami baj?Az immunrendszerem elég gyenge azt tudom hamar elkapom a fertőzéseket is.Lehet,hogy itt ludas?!

Keress kérdéseket hasonló témákban: egészség, egészséges arcbőr, arcbőr, haj, frissesség

nov. 8. 18:42  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyhogy a Kpop idoloknak minden színű haj jól áll, és a sok festés ellenére is gyönyörű, dús, egészséges a hajuk?
Mit kéne csinálnom a hajammal?
Minden hajmosáskor elég sok festékanyag kijön a hajamból, ez a fodrász hibája vagy átver és színezővel festi, illetve nagyon sok haj is kijön, mennyi az egészséges kb?
Az egészséges ha a tüsfürdőt nem mossuk le csak törölközővel letöröljük?
A legújabb kutatások eredményei szerint mennyi ez egészséges emberi fejbőr pH értéke?
A MANNA termékeket át lehet venni személyesen egy üzletben? Nem találtam erről infót, de mintha hallottam volna róla korábban.

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!