Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet az arcom egészséges,...

Lehet az arcom egészséges, üde és friss?

Figyelt kérdés
Sajnos a pajzsmirigy gyulladásom miatt (ami már kezd elmúlni) és az inzulin rezisztenciám miatt is eléggé tönkrement a hajam és az arcom is nyúzott és csapzott.Hozzáteszem sosem cigarettáztam,nem ettem rosszul most meg már igyekszem egyre tisztábban étkezni bár ezen még van mit javítani.Mozogni még nem nagyon mozgok de tervezek edzeni.Az arcomon kívül leszámítva,hogy 45 kilóra híztam 5-6 kilót amiből azóta már ment le és 47-48 kg szoktam lenni (152cm magas vagyok) de a testem nem narancsbőrös ahhoz képest,hogy gyulladt a szervezetem évekig az volt a bőröm feszes még mindig.Ezért tenni is fogok hamarosan edzeni fogok.Az arc bőrömmel mit lehet kezdeni? Lehet.hogy az emésztőrendszeremmel van valami baj?Az immunrendszerem elég gyenge azt tudom hamar elkapom a fertőzéseket is.Lehet,hogy itt ludas?!

#haj #egészség #arcbőr #frissesség #egészséges arcbőr
2019. nov. 8. 18:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!