Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen vitamint, gyümölcsöt,...

Milyen vitamint, gyümölcsöt, zöldséget egyek hogy szép hajam legyen?

Figyelt kérdés

Elkezdett hullani a hajam a szokásosnál jobban. Már mások is észrevették és kicsit aggaszt, hogy kevéske hajam van.

Sok vizet igyekszem inni.

Fésülködni nem is minden nap szoktam, csak ha nem jól áll összekötve.

Éjszaka felkötött hajjal alszom.

Nem vasalom.

Heti 2x mosok hajat.


Milyen hajvitamin válhat be? Tapasztalatok?

Előre is köszönöm.


2019. nov. 9. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon hull a hajad érdemes elmenni hajszövet analízisre.

Nincs esetleg gyulladás a szervezetedben?Pl egy rossz fog, gócos mandula..Ezek okozhatnak hajhullást.

Érdemes utánajárnod,bár ilyenkor ősszel általában mindenkinél előfordul ez.


Fésülködni viszont kell, sőt, alaposan. Azzal nem roncsolod a hajad ellentétben azzal ha nem mindennap fésülködsz és összegubancolódik.

2019. nov. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biotin, cink, b komplex
2019. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én kúraszerűen szoktam szedni haj-bőr-köröm vitamint, szépségvitamint, de ezek a tartós hajhullást nem szüntetik meg.
2019. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs vashiányod?

Érdemes lenne egy vérképet csináltatni.

Velem akkor történt ez, amikor 2-re lement a vasam (9 a legalsó normális érték 😕). A hajamnak több mint a fele fogta magát és elköszönt, illetve kórosan fáradékony voltam.

Az orvos Floradix Kräuterblut szirupot javasolt, és egy hónap alatt teljesen rendbejöttem minden szempontból.

2019. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ha így folytatja akkormegvizsgáltatom magam, hátha tényleg valami ilyen áll a háttérben.
2019. nov. 9. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!