Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen eredménye lesz ennek...

Milyen eredménye lesz ennek ha fodrász csinálja?

Figyelt kérdés
vörös voltam de már 3 alkalommal befestettük sötétbarnára. már majdnem fekete lett de a napon nagyon sokat világosodott és már van kb 8-10 cm-es lenövésem amin látszik h sötétszőke hajam van. tehát nagyon világos. de a hajam alsó fele maradt vörös bár hónapok óta nem festettem tehát nagyon kikopott a színe. na mármost nekem szeptemberre a szőke hajam kell így rábeszéltem a fodrászom h szívjuk le az egészet és fessük be kb olyanra mint az eredetim. olyan fodrászom van aki nagyon félti a hajam. elég nehéz volt rávenni a szívatásra. milyen eredménye lehet ennek? milyen lesz a vörös része ha leszívja és befesti? és a barna?
2010. júl. 18. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
tarka leszel az tuti! lehet hogy hülyeség, de úgy tudom létezik olyan szer, ami a mesterséget pigmenteket (vagyis a festéket) "kiradírozza" a hajból. fodrászkellékesnél kérdezz rá... hátha az is használna valamit és utána festenétek valami egyszínűre.
2010. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sztem ő is vmi olyasmivel fogja először mert azt mondta kíméletes.
2010. júl. 18. 11:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne csináld meg, vagy akkor már inkább vágasd le a hajad.

De a tuti az az oxy reload, a feketéből is visszahozza az eredeti hajszínt, ez most a "nagy termék":) netről tudsz rendelni szerintem, vagy fodrász kellékes boltban.

2010. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!!

Ha nem akarod, hogy tönkre menjen a hajad, akkor használj vital removert. Nekem a vörös hajam lett átfestve, miután kiszedtük a színt belőle.

A remover egy olyan szer, ami kioldja, nem leszívatja a színt.Ezért nem is árt neki. Ezt magamról tudom. Itt tudod megnézni:

[link]

Szia!!

2010. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!