Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Loreal steampod hajvasaló...

Loreal steampod hajvasaló tényleg annyira jó?

Figyelt kérdés
Néztem az árakat, 50ezer felett kezdődik mindenhol. Számomra ez egy kicsit sok egy hajvasalóért, de ha tényleg annyira jó, lehet beruházok rá. Se nem göndör, se nem egyenes a hajam (de nem is hullámos igazából), csak olyan szétállós. A legtöbb hajvasalónál eddig az volt, hogy 2-3 óráig tartotta a hatását, aztán utána elkezdtek pufisodni a hajvégeim, meg felkunkorodni. Ezt szeretném elkerülni, meg jó lenne, ha nem kellene minden nap vasalnom. Erre megoldás lenne a loreal steampod? Vagy tudtok valami olyat, ami nektek bevált és úgy 20ezer alatt van?:)
2019. nov. 16. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Nekem is ilyen hajam volt jó sokáig. Aztán elkezdtem olvasgatni hogy mitől, megoldást rá, és egy angol vlogger mondta, hogy megfelelő hidratálásnál nem feltétlenül lesz ilyen a haj.


Szóval vettem normális sampont, balzsamot, hajpakolast, hajvegapolot és nekem a remington shine therapy hajvasalom van. Sose göndörödik vissza, párás esős időben sem.


Mondjuk másnapig nem tart a hatása...

Tesómnak ez a steampod van. 70ezer volt amikor vette. Hozzá a kence amit kötelező használni különben károsítja a hajad még vagy egy tízes. Meg a spray is egy tízes asszem..

Bele a víz, stb. Nem olcsó, és annyira nem jó.



Szerintem ám olcsóbb ha elmész egy keratinos hajegyenesitesre. Az tényleg tartós, olyanom is volt, 2 hónapig szög egyenes volt a hajam, hajszarito se kellett, semmi.

2019. nov. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem termeszetesen ilyen a hajam, megfelelo hidratalas es apolas mellett is, ez tuti. De szerencsere jo gyorsan no. Egyebkent a masik hajvasalo, amit neztem azt pont a remington shine therapy, mindenki jokat ir rola. A tartos hajegyenesites meg eleg karos sajnos::
2019. nov. 17. 09:55
 3/4 anonim válasza:
80%

Igen tènyleg annyira jò.

Nem tudom vettèl e màr azòta.

Következœ hajmosàsig egyenes marad a hajad

Ès nem kerülnek tìzezrekbe a hozzàvalòk.

Krèm max 4000

Az olaj is.

A desztillàlt vìz egy nagy palackos a müllerbe max.400ft.De az naghon sokàig elèg.

Nem is èrtem az első vàlaszolòt...

2020. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát sokaktól hallottam hasonló véleményt, mint az első, úgyhogy nem mindenkinek válik be ezek szerint:/ Nem vettem meg, viszont a remington shine therapyt igen, ami konkrétan egy csoda, sosem volt még ennyire szép hajam. Köszi a választ azért!
2020. jan. 11. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!