Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek is csúnya, ha...

Szerintetek is csúnya, ha sok, meg erős haja van?

Figyelt kérdés
Igazából engem kikészítettek miatta suliban... Pedig nem is olyan durva, mint az araboknak....
2019. nov. 16. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A sok és erős haj szép amennyiben rendben van tartva. Keress egy jó fodrászt aki könnyebben kezelhető frizurát vág.
2019. nov. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ki írta, hogy nincs "rendben tartva"???


Meg ez egyáltalán mit takar? Nem lehet szőke vékonyszálú hajat csinálni belőle. Meg szwrintem az tévhit, hogy nem lehet hosszú... Igaz, nem egyenes, de vasalom... Meg mosom, meg lépcsőzwtesre van vágva...


Attól, mert másnak nem tetszik. Szerintem meg az caúnyább, ha valakinek lét szál haja van és az is bezsírosodva rálapul a fejére...

2019. nov. 16. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha rendben van tartva akkor szép.Nem hiszem,hogy akkora dolog lenne,hogy valakit emiatt csúfoljanak,ha ápolt.
2019. nov. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kisebb dolgokért is kikezdenek valakit...
2019. nov. 16. 18:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetőleg ne vasald, mert az nagyon roncsolni tudja. Inkább legyen göndör, de ép, mint egyenes, de töredezett, fénytelen.
2019. nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs rendben tartva számomra az, amikor ősasszonyosan lóg a világba. De te meg örülj a szép hajadnak, ne foglalkozz másokkal.
2019. nov. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is kikészítettek vele suliban :D konkrétan csúfneveket találtak ki a sűrű hajam miatt. Nem győzöm vasalni a mai napig, ki nem állhatom.
2019. nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!