Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fermentált rizsvizet barna...

Fermentált rizsvizet barna rizsből is lehet csinálni vagy csak a fehérrel működik?

Figyelt kérdés
Aki használja, annak mi a tapasztalata? Melyik fajta rizsből készíti? Én basmati barna rizsből gondoltam.
2019. nov. 17. 06:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én jázmin rizsből szoktam, pont most csináltam, és szuper jó!

Én így csinálom: fél-1 liter vízben áztatok kb 1-2 marék vizet egy napig. Megmosom a hajam samponnal, majd a tálba öntött rizsvízben öblögetem a hajam, le is öntöm vele és a tövekbe is belenyomkodom. Feltűzöm a hajam, és rajta hagyom egy órát. Utána lemosom,jöhet a balzsam/pakolás

A hajam sokkal sokkal gyorsabban nől(látszik mert festve van, ráadásul világosítva), fényes, és puha

Csak jót tudok mondani róla!

Én úgy olvastam bármilyen rizsből lehet, én a jázmint próbáltam csak, de az nagyon bevált

Remélem segítettem:) ha még valami érdekel kérdezz nyugodtan

2019. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Végre egy normális véleményt olvasni, igaz nem mai a kérdés. Én is csatlakozom a pártolók "táborához"! Különben azt olvastam tökéletes barna rizsből is, bár azóta lehet, hogy már kipróbáltad. Régebben csináltam sima rizsből és azzal is látványos eredmény volt (fényesebb, rugalmasabb haj) de mostanában már csak jázmin rizst főzök így ezzel csinálom és ezzel talán még jobb!:)
2020. dec. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!