Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hogy szőrtelenítetek odalent?

Ti hogy szőrtelenítetek odalent?

Figyelt kérdés
Férfiak, ti mivel szőrtelenítetek odalent? Eddig nem zavard, de már nagyon nagy, és le szeretném kapni, de megint össze se szeretném magam metélni, szóval, ti hogyan / mivel borotváljátok a péniszeteket / tojásokat?
2019. nov. 24. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaz hogy nő vagyok, de én is tudok segíteni.

Először is ha nagyon nagy a szor akkor ollóval vagd minel kisebbre. A szőrt meleg vízbe aztasd ki hogy felpuhuljanak. Én leszoktam radirozni cukor+olívaolaj keverékkel, ugy sokkal könnyebb a borotvalas. Legyen éles a borotvad és előtte fertotlenitsd le. Kenj ra borotvahabot és kezd el borotvalni. Ha végeztél kend be valami nyugtató krémmel.

2019. nov. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Én nem szeretem a csupasz férfiakat, nekem bőven megteszi, ha ollóval szépen megregulázod a túlburjánzó szőrzetet.
2019. nov. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dávid86 ***** válasza:
Én már elmúltam 30 és pénzt nem sajnálva elektrolízissel véglegesen eltávolíttattam az intim bundámat. Nagyon szép lett a végeredmény! F
2019. nov. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sehogy
2019. nov. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!