Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a nagyon zsíroso...

Mit csináljak a nagyon zsírosodó hajammal?

Figyelt kérdés

17 eves lany vagyok

Kb fel éve van hogy 1 nap után bezsirosodik a hajam

Kb minden nap hajat kéne mosnom de mivel ez nem egészséges ezért 2 naponta szoktam

De nagyon rossz a közérzetem ilyen hajjal a második nap

Fel évvel ezelőtt minden Oke volt

A harmadik nap kezdett zsírosodni a hajam

Ez lehet valami hormonális probléma ?

Mit tegyek ?


2019. nov. 24. 16:01
 1/3 anonim válasza:
43%

Nekem is nagyon hamar zsírosodik.

Egyebkent en nem ertem hogy miert irja azt sok mindenki hogy minnel tovabb probalja huzni a hajmosast, 2 nap után rossz a kozerzetem ha nem mosok hajat, mintha beteg lennék.

Az a baj hogy nekem még ráadásul gondor is a hajam, a derekamig ér és mosás után ha másnap nem csak itthon vagyok akkor muszáj vasalni is az meg minimum 1 es fel ora, de ha nagyon szepre akarom 2.

Sok mindent kiprobaltam hogy legalabb 2 napot kibirjon zsirosodas nelkul de semmi.

Volt olyan hogy mosogatoszerrel mostam meg, na akkor még a negyedik nap után sem volt zsíros. Csak az a baj, feltem a hajam nem merem azzal mosni.

Hát marad ez, hogy két naponta hajmosás, 3 ora valas....

2019. nov. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kamaszkorom óta zsíros a hajam, nagyon, és 50-en túl vagyok, mindig mindennap megmostam, semmi sem történt vele. De egy erősen zsírosodó hajat hosszúnak meghagyni nem feltétlenül szerencsés döntés.
2019. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lehet azért kezd el hamar zsírosodni mert tél van, és ilyenkor a faggyútermelés is jóval több a szervezetben, legalább is nekem nyáron elég 3-4 naponta megmosni úgy hogy 4 nap után néz ki úgy mint most télen a 2n nap végén... Anyumnak elég hetente 1x hajat mosni azt is csak mert már muszáj, mivel a 7 napon is még úgy néz ki mint a frissen mosott haj :D
2019. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!