Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kevesebb húst, tejterméket...

Ha kevesebb húst, tejterméket fogyasztók szebb lehet a bőröm?

Figyelt kérdés

Most volt egy időszak,hogy nem fogyasztottam tejterméket, felvágottak meg ritkán (párizsit).

Úgy láttam tisztább lett az arcom,kevesebb pattanás jelent meg. Lehet a tejtermék és/vagy a hús lecsökkentése,elhagyása miatt?

Vizet nagyon keveset iszok az is segítene?

Nektek mi vált be? Illetve a miteszerekre (főleg orr) van valami praktika?


(kozmetikushoz és bőrgyógyászhoz nem tudok menni jelenleg)


2019. nov. 24. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:

"Vizet nagyon keveset iszok az is segítene?"

Normális vagy? Akkor mi fogja tisztítani a vesédet? Napi minimum 2 liter víz elfogyasztása szükséges.


A húsban rengeteg salakanyag van. A tejterméket meg ha nem bírja a szervezeted, akkor csupa pattanásos lehetsz tőle.


Minden attól függ, hogy mit bír a szervezeted.

2019. nov. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sajnos mindig rossz ivó voltam de ezen próbálok javítani.

Húst csak keveset eszek,mert nem szeretem.

Ahogyan a zsíros,olajos ételeket is kerülöm amennyire lehet.

Ezért kezdtem el gyanakodni,hogy esetleg nem-e a tejtermék miatt van

2019. nov. 24. 21:35
 3/10 anonim ***** válasza:
2019. nov. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. nov. 25. 07:18
 5/10 Metionin ***** válasza:
Igen, lehetséges. Mióta kevés tejterméket fogyasztok, nálam is teljesen tiszta az arcom. Igaz én alapból laktózérzékeny vagyok, de amíg laktózmentes cuccokat ettem, addig előjött egy-egy cucc a fejemen meg a hátamon, mióta azt is minimálisra csökkentettem, semmi. A kevés víz inkább a bőr rugalmasságára van hatással, én is mindig keveset ittam de nem vettem észre hogy ez számítana. Alapból a 2-3 (hol mennyit írnak) liter víz naponta szabványelőírás ami mint minden ilyesmi, a felnőtt 70 kilós férfi emberre vonatkozik. 45 kilósan ha meginnék annyit, ki is pukkadnék.
2019. nov. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ezek szerint valószínűleg tényleg a tejtermékek miatt van. Úgyhogy akkor elkezdek odafigyelni,hogy mit eszem.

Köszönöm a választ

2019. nov. 25. 12:55
 7/10 anonim ***** válasza:
lehetséges, de nincs rá garancia. mondjuk ha nem junkfoodon élsz, akkor tuti javul. inni pedig kell. 2 litert minimum, tényleg. mindig legyen nálad egy literes vagy fél literes kulacs, anyu így szokott rá pl.
2019. nov. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem eszem ilyeneket csak nagyon ritkán.

700 meg 500 ml üveg szokott nálam lenni, de nem nagyon szokott összejönni,erre próbálok figyelni

2019. nov. 26. 11:16
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Vizet inni kéne 2 litert, de nem kell tőle arctisztítást várni.

Egyébként simán lehet, hogy a feldolgozott ételek és tejtermékek hiányában kitisztulna a bőröd. Főleg, ha van akár csak miniműlis laktózérzékenységed is.

2019. nov. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
igen sokkal!!!!!!!!!!!!!! én nem eszem egyiket se, azóta sokkal szebb
2019. dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!