Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hialuronsavas, kollagénes...

Hialuronsavas, kollagénes tabletták mennyire használnak nagyon vízhiányos bőrnél?

Figyelt kérdés
És ha használnak mennyi idő alatt van valami változás?

2019. márc. 10. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs saját tapasztalatom még, csak olvastam róla. A kollagént ki fogom próbálni, de nagy csodát nem várok tőle. A hialuronsav tabletták is inkább az ízületvédők közé vannak besorolva. Egy arcszérummal vagy tonikkal szerintem hatékonyabb bevinni az arcbőrbe.

[link]

2019. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

ilyenre gondolok

Amit még kérdezni akartam, hogy ha ilyet szedsz, nem áll le, vagy csökken a saját termelése a szervezetnek igaz? Vagy fiatalkorban nem ajánlott szerinted? Az a baj, a puszta víz (3 liter nap) nagyon lassan hat és iszonyatosan dehidratált a bőröm.

2019. márc. 10. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vettem ki abból a cikkből, amit linkeltem, hogy a kollagént a tablettából lebontja a szervezet aminosavakra, mivel ez egy fehérje, és aztán újra felépíti a kollagént, ahol arra leginkább szükség van. Tehát ez kb. olyan, mintha bármi más fehérjetartalmú dolgot ennél, csak ebből a kollagént alkotó aminosavak jutnak be nagyobb mennyiségben. Ettől nem kéne, hogy a saját kollagéntermelés lassuljon szerintem.


Ha nagyon dehidratált a bőröd, akkor az étrend kiegészítő mellett tényleg érdemes lehet egy hialuronsavas szérumot és mellé egy jó hidratálót kipróbálni. Ez gyorsan hoz eredményt, a vízfogyasztás és tabletta pedig segíthet hosszútávon fenntartani a bőröd állapotát.

2019. márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2019. márc. 10. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!