Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőke hajam pihentetni...

Festett szőke hajam pihentetni szeretném. Melyik a jobb megoldás?

Figyelt kérdés
Visszafestem egyszer barnára és hagyom lelőni kb. félévig. Majd újra kifehérítem (megtanultam, hogy kell roncsolódás nélkül). Vagy csak a tövét szőkítem a többi részét hamvasítom (szép lesz, kipróbáltam) csak hogy egy kicsit belefáradtam minden hónapban festegetni,pihi kellene, mert unom.És szeretném hogy hosszabb is legyen.

2019. nov. 29. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a második. Ezt most anélkül mondom, hogy lenne végzettségem, csak úgy tapasztalatból. Igazából a haj szerkezete károsodik valamennyire ha barnára vagy feketére festem havonta a hajam. Értem, hogy megtanultad károsítás nélkül, de azért ilyen nem nagyon létezik, tényleg más színnél sem. Attól a szerkezet roncsolódik, más, hogyha utána tudod ápolni.

Én voltam platinaszőke és hamvasító folyadékkal hamvasítottam, nekem az picit szárította, de szerintem jobb, minthogy váltasz barnára, aztán pár hónap után leszeded.

2019. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. nov. 29. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Én festem magamnak szőkére, és soha nem az egészet, mindig csak a tövét. Nagyon csúnya lenne, ha mindig az egészet bekenném. Néha feldobom egy szőke hajszínezővel, hogy frissítsem, és annyi.
2019. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!