Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj van. Sötétszőkés-világosba...

Baj van. Sötétszőkés-világosbarnás hajam befestettük szőkére, és nagyon világos lett, a lenövés direkt citromsárga :' ( Hogyan tudom visszakapni a hajam? Ma bebirom festeni megint? Van más megoldás esetleg?

Figyelt kérdés
Nem volt az a hajfesték amit szoktam venni mindig, és gondoltam úgysem látszik meg annyira a hajamon, de ez borzasztó ahogy kinéz, akárhányszor tükörbe nézek majdnem sirok...Segitsetek kérlek!

2016. máj. 29. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mást nem tudsz, mint venni sötétebbet és bekenni. Elég lesz egy tartós színező is, nem kell megint festékkel bombázni a hajad.
2016. máj. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hát vagy kikeverteted fodrásszal a hajad eredeti árnyalatát, vagy megvárod mig lenő a tönkretett rész és időről időre vágsz belőle.


Azt amugy szakember fogja tudni megbecsülni, hogy érdemes e rátenni új festéket, vagy annyira szétmartad, hogy le fogja dobni mindenképpen.


Személyes vélemény, hogy tovább kisérletezni rajta valoszinűleg annyira nem érdemes. Majd magától rendbejön a szétszőkített rész hosszától függően, hónapok vagy évek alatt.

2016. máj. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, festeni valószinű nem fogom, csak tovább roncsolnám..

Vagy a hamvasszőke samponon vagy a kimoshatós hajfestéken gondolkozom. De ha a sampont használnám akkor eltűnne a sárga hatás úgy hogy nem világosodik a hajam?

2016. máj. 29. 10:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ezért bízom fodrászra a hajfestést.
2016. máj. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, hogyha nagy változtatásról (más szin pl) van szó, akkor én is, de most zárva volt a bolt ahol szoktam venni hajfestéket, a másikban meg csak ez az egy volt, és nem is tudom miért de megvettem, gondoltam nem lesz nagy különbség, aztán meg teljesen másra sikeredett. Előre én sem tudtam hogy ez lesz.
2016. máj. 29. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!