Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet szép fényes...

Hogyan lehet szép fényes bőröm az alapozótól?

Figyelt kérdés
ALapból száraz arcbőröm van, de szoktam La Roche termékkel néha átmaszirozni ilyen kis hámlasztó kefével, az szépen lehozza a hámlott részeket. Niveával hidratálom, bár most szeretném azt is La rochera cserélni. Szinte sosem találom el a nekem megfelelő alapozót, sem szinben, sem pedig texturában. Mások hogy csináljak, hogy szép egyenletes, fényes, de nem fénylő az arbőrük?
2019. dec. 2. 14:00
 1/6 anonim válasza:
0%
Ha nem használsz alapozót és semmiféle kencét, akkor megóvhatod a bőröd.
2019. dec. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van egy olyan cucc, hogy púder :D De sokan eleve egy erősebb fedésű, drágább terméket használnak.


Egyébként én esetem: homlokomra nem kenek, mert ott fényesedik az arcbőröm. Drogériás alapozó, közepes fedésű.


+ szerintem ha bemész MAChez hasonló boltokba, az eladó csajok szívesen segítenek választani.

2019. dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Hidratálóbb formulájú alapozót próbálj ki, és nagyon kevés púdert használj.
2019. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak nyers sheavajat kenek az arcomra,miutan atkentem asvanyvizzel.

Olyan,mintha alapoznam. Egyontetu,babapopsi sima.

2019. dec. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg természetellenes és ronda, ha fénylik a feje valakinek az alapozótól... Mert látszik, hogy van rajta. A maszkos véglet is. Nem az lenne a lényeg, hogy ne látszódjon?
2019. dec. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hahha, tini koromban mindent megtettem h ne legyen fényes a fejem mert ciki h zsíros, erre most meg azt látom h minden húszéves lánynak fénylik az arca mint a diszkogömb 🤷🏼‍♀️
2019. dec. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!