Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos vagyok, viszont...

Pattanásos vagyok, viszont mindent megtettem, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, 16 éves korom óta nagyon pattanásos. Tulajdonképpen annyira nem zavar, viszont boldoggá tenne, h eltűnjenek rólam. A számkörül és oldalt államon van, máshol nincs igazából.Régen mindenhol volt és durva. Mostanában már csak ott ahol leírtam először.

Viszont most, h felvettem a harcot ellene és

-nem eszem előre elkészített ételt

-nem eszem gyorskaját

-nem iszom-eszem tejterméket

-sok zöldséget-gyümölcsöt eszem

-ásványvíz és sima vízen vagyok, ritkán iszom üdítőt is

-mosom reggel este az arcom, hidegvízzel

-nem dörzsölöm, ha letörlöm az arcom

-nem hagyom, h menjen rá sampon,ha hajat mosok


ezeknél többet mit tehetnék, h picit még szebb legyen?


2019. dec. 3. 18:00
 1/9 A kérdező kommentje:
ui Férfi vagyok, és ajánlottak korrektort is. Már csak ennyi tippjük van, lánybarátaimnak.
2019. dec. 3. 18:01
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk teljesen alapvető menj el bőrgyógyászhoz aki ír rá krémet vagy gyógyszert amitől elmúlnak.
2019. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem elég ha csak vízzel mosod meg, vegyél a bőr tipusodnak megfelelő arctisztítót.

Használj a pattanásokra gyulladáscsökkentőt tudom ajánlani a zindaclyn gélt. Menj el vérvételre, allergia vizsgálatra hogy megtudd hogy nincs e valami problémád. Ha ezek után sem múlik el, akkor bőrgyógyász!

2019. dec. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kisvarosban lakok, a borgyogyasz, akihez tudtam menni annyit mondott itt egy krem kend. Es kesz. Semmit sem hasznalt, visszamenni meg ugyerzem felesleges ezert, mert megse nezett.

Koszi a masodiknak a valaszt.

2019. dec. 3. 19:49
 5/9 anonim ***** válasza:

En miota kovafold port iszok szep a borom es szerintem ettol. Probat meger neked is egy pohar vizbe egy nagyobb kanalnyi minden nap pl egy honapig.

Bioboltban kaphato.

2019. dec. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy akar a teafa olajat hasznalj(higitva)
2019. dec. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Es edesseget ne egyel
2019. dec. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó amit csinálsz, e melle kevesebb cukor, több probiotikum, esetleg cink szedése. Külsőleg BHA( szalicilsav) és/vagy benzoil peroxide krém, ez a bacik ellen jó és talán niacinamide. Ennél többet tényleg nem lehet
2019. dec. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is makacs, visszatero pattanasaim voltak, pedig en mar nem vagyok tinedzser korban. Lattam azt hiszem a Douglasban, de keress ra a neten a Sebamed arctisztito hab termekre. Nekem az segitett. Antibakteriális es enyhen szarit is. Reggel es este mosom az arcom vele, azota egy db pattanasom sincs. Az ara olyan 2500 ft korul van. Remelem segitettem!
2019. dec. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!