Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok jó bőrgyógyászt pattaná...

Tudtok jó bőrgyógyászt pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám hogy eléggé pattanásos a bőröm.

És már mindenképp elszeretnék menni vele orvoshoz mert már szinte mindent kipróbáltam rá lemosókat arcpakolást stb ... drágabb ár kategóriában is .

Tudnátok ajánlani bőrgyógyászt Miskolc Nyíregyháza Debrecen környékén lehet magánorvos is.privátba is írhattok nyugodtan



2018. jún. 30. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Kipróbáltad már az egészséges életmódot megfelelő mennyiségű víz fogyasztásával? Hisz a felsorolásodból ezt nem látom.

És az is lehet, hogy szimplán csak allergiás vagy valamire, ha egészségesen étkezel.

2018. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mindent kipróbáltam egészségesen étkezek alapból a családom figyel erre nagyon, a víz fogyasztásom is teljesen rendben van,allergiás nem vagyok a termékekre mert nem csak ugyanazokat használom , a családban van aki ezzel szenved szóval arra tudok gondolni hogy örökletes hormonális probléma ezért fordulnék orvoshoz.

Szóval ha tudsz ilyen orvos azon a környéken amit írtam akkor ne tartsd magadba:)

2018. júl. 1. 00:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy hormonalis problema.

Kapsz ra gyogyszert, de az nagyon karositja a majad, ugy hogy havonta el kellene menned a vervetelre.

2018. júl. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam .

Ezért keresem a legjobb orvost.:)

2018. júl. 1. 12:31
 5/5 anonim válasza:
Hajdúböszben voltam börgyógyásznál (sima szakrendelésen)rendellenes, gennyes pattanásokkal, aztán adott 2 fajta krémet, már ez is hatásos volt, plusz elküldött nőgyógyhoz debrecenbe és ott írtak fel gyógyszert, így szinte teljesen elmúltak a pattanások. A legtöbb bőrgyógyász nődokihoz küld majd, ha úgy látja, hogy valóban hormonális eredetű a probléma. Igaz, valóban nem hasznos a szervezetnek denengem valahogy kárpótol, hogy így már szép a bőröm.
2018. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!