Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan/Mivel lehet a leghatéko...

Hogyan/Mivel lehet a leghatékonyabban (hogy minél tovább tartson) a legkevesebb kárt okozva (a hajnak) egyenes hajat csinálni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel..
2010. júl. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

hé én a hajvasalón kivül semmilzen értelmes megoldást nem tudok.nekem nincs bajom az ilyennel.egyenes a hajam.

de ha vasalod s belakkozod ugy meg tovább eltart...ennél jobbat....a-a nem tudok bocsi

2010. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
hát én'
2010. júl. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fésűvel szárítsd be a hajad.bár nem tudom mennyire göndör/hullámos a hajad,lehet hogy ez nem elég.
2010. júl. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, de ha ki is vasalom 30 percen belül az alja már elkezd göndörödni. :(
2010. júl. 19. 18:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen hajegyenesítő krémek azok lehet hogy hatnak ;)
2010. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
normálisan kiszoktad vasalni?jó a hajvasalód? :D
2010. júl. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Krémet már próbáltam, de másfél nap után BUMM az egész! Am igen jó a hajvasalóm(Bellissima B25)! És igen normálisan szoktam! :D
2010. júl. 19. 20:47
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor nem tudom,bocsi :/
2010. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hisz ez nekem is ugy van..egy napot kibír..alszok és másnap máár nem egyenes...sztem az azért mer nekem legalábbis nagyon kíímélo hajvasalom van nemsi vasalom olyan nagy fokon..hogy ne égjen bele az egéész...és azért..akkor tartana tovább sztem ha nagyon nagy fokon égetnéd...mer nekem a régi vasalom már elvan kopva és tovább azzal benne marad a simasáág...de sztem inkább moss minden nap hajat és frissen vasald ki..
2010. szept. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!